V pátek 4.května 2012 je na pořadu 40.ročník Mochtínského přespolního běhu - propozice viz vpravu červeně, tak doufám, že vyjde počasí a bude hojná účast běžců, včetně z řad mochtínských sportovců ! Pezentace je od 15,30 hod. do 16,20 hod., v 16,30 bude slavnostní zahájení a pak již bude startovat jeden závod za druhým. Připraveny jsou medaile a pěkné ceny, každý účastník si navíc domů odnese pamětní diplom.  Kdo nepoběží a bude mít jen trochu času - přijďte pomoci s organizací !  Děkuji.

Víkend 5. - 6. 5.2012 bude opět patřit mistrovskému fotbalu. Starší přípravka i starší žáci mají sice volno, ale ostatní týmy TJ Sokol Mochtín budou hrát doma i venku.

V sobotu 5.5.2012

zajíždí muži "A" So Mochtín do Starého Smolivce, kde se zápas I.B třídy bude hrát již od 16,00 hodin. K utkání se jede autobusem , který bude odjíždět z Mochtína ve 13,55 a z Klatov (před Beránkem) ve 14,05 hodin. Nominace : je bez řady zraněných a nemocných hráčů tato : Rajtmajer, Plánička, Staněk, Švátora P., Sysel, Flodr, Kašpar, Dolejš Ji. a T., Cihlář (?), Babka, Novák, Smolík - další donominace zítra v podvečer po přespoláku. Kdo by měl zájem ještě jet (z mužů i dorostu) dá mi vědět co nejrychleji. - děkuji !

Neděle 6.5.2012

..od 10,00 hod. doma OP dorostu  Sokol Mochtín - Svatobor Hrádek (finalová skupina)

.. od 13,30 hod. venku - OP ml.žáci Sokol Plánice - Sokol Mochtín

..od 14,00 hod. v Klatovech (v Podhůrčí) turnaj mladších přípravek, za účasti mužstev SK Klatovy, SKP Okula Nýrsko, TJ Bezděkov a Sokol Mochtín

.. od 17,00 hod. doma - OP mužů - Sokol Mochtín "B" - TJ Nezamyslice, nominace jako minulý víkend do V.Boru - případné omluvy prosím obratem na moje č.605 357370, aby mohla být operativně zajištěna náhrada - děkuji !

POZOR ! V sobotu 5.5. se bude dosíkat hřiště a bude třeba odpoledne, popř. k večeru přelajnovat hřiště na nedělní zápasy ! P.Švátora nebude moci a tak vyzývám dobrovolníky dorostence, aby se u mne přihlásili již v pátek po přespoláku - vysvětlím jim co a jak, popř. namíchám barvu !

Srdečně zveme na přespolák i uvedené fotbalové zápasy všechny naše příznivce !