DvorakSérie výborných výkonů a výsledků mochtínských fotbalistů pokračovala i o minulém víkendu 26. a 27.4.2008. Bodovala všechna mochtínská družstva ! Mladší přípravka přivezla nečekané 3 mistrovské body z Lub, starší přípravka z Nalžovských Hor. Z Nal. Hor přivezli výhru i muži "B", kteří navýšili náskok v čele tabulky III.třídy již na 10 bodů ! Tabulku okresního přeboru vedou i naši žáci, stejně tak i naši muži "A", kteří vedou tabulku I.B třídy !Smůlu měli jen naši dorostenci, kteří doma s vedoucím Mrákovem ztratili výhru v nastave-nem čase. Hosté dali vyrovnávací gol na 2:2 přímo z rohu za pomocí větru! To byl pech.

I.B tř.mužů - 26.4.08 Mochtín - Chlumčany B 6:0(2:0). Naši fotbalisté začali velkým náporem, ale branka hostů pro ně byla zakletá. Řada slibných šancí golem neskončila. Až ve 20.minutě se prosadil individuelně Dáda Dvořák, Mochtín vedl 1:0. Stejný hráč pak výraznou převahu našeho týmu korunoval dalšími třemi goly, v závěru utkání se střelecky ještě prosadili Jiří Dolejš i střídající Milan Bejvl, soupeř odjel s debaklem. Naši hráči podali tentokráte velmi dobrý výkon. Hráli s velkým nasazením, jen lepší koncovka chyběla.Soupeř však zahrál hodně slabě, porážka 0:6 byla pro něj milosrdná. Ve II.poločase si za náš tým zahrála i čtveřice náhradníků, v sestavě naopak chyběli nemocní Jarabica, Šup i Zd. Novák. Rozhodoval Malinčák z Plzně, DS V.Hyvránek z Rokycan, ŽK 1:2, ČK 0:1, 50 diváků. Výhrou si naši muži pojistili 1.místo v tabulce, v neděli je čeká souboj o čelo tabulky v Nýrsku, které je druhé ! Branky : Dvořák Dalibor - 4, Dolejš Jiří a Bejvl Milan - po 1. Sestava : Rajtmajer, Podráský,Čeleda, Plánička, Černý, Dolejš, Křivánek, Mareš, Kašpar, Dvořák, Troch, střídali:Břečka, Bejvl, Zoubek, Babka

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

III.tř. mužů - 27.4.08 So Nal.Hory - Mochtín B 2:3 (0:1). Na nerovném terénu hřiště se nedal hrát žádný zázračný fotbal. Mochtín vedl od 3.minuty golem Tomáše Babky, ale pak během 3 minut (52.-55.) kopali domácí dvě penalty, vedli 2:1. V 70.minutě potrestal náš David Vítovec chybu domácí obrany, srovnal na 2:2 a v nastaveném čase pak stejný hráč vsítil hlavou vítězný gol ! Výhrou si naše béčko navýšilo náskok v čele tabulky již na 10 bodů!Rozhodčí V.Vondráček, branky Mochtína : Vítovec Daniel - 2, Babka Tomáš - 1.

KS dorostu - 27.4.08 Mochtín - So Mrákov 2:2 (2:0). Hosté vedli tabulku a v 1.poločase byli v Mochtíně lepším mužstvem. Náš tým ale držel čisté konto, naopak, po brejcích vedl goly Zoubka a Voráče 2:0 ! Ve II.poločase naši hráči nejen vyrovnali hru, ale začali soupeře přehrávat a měli i několik slibných golovek. Jenže .. nedali je a přišel trest. V 85.minutě hosté snížili po rohu hlavou na 2:1, v nastaveném čase kopali další rok a přímo z něj (za pomoci větru) dosáhli vyrovnávací branky ! Rozhodoval Ji.Petržílka z Horažďovic, branky : Zoubek Pavel a Voráč Jan - po 1.

OP žáků - 25.4.08 So Mochtín - So Plánice 4:1 (1:1). Na mokrém terénu naši kluci zápas zvládli. Prohrávali sice po penaltě 0:1, ale v další části hry si vytvářeli řadu pěkných šancí a golově je také dokázali vyjádřit. Vyhoupli se tak do čela tabulky před Švihov, který je v pátek jejich dalším soupeřem doma. Branky : Smolík Zbyněk - 2, More Jan a Kučera Miroslav - po 1. Rozhodoval Petr Švátora. Ostudný výkon předvedl trenér hostů p. Hanousek, který svým vulgárním a nesportovním vystupováním kazí fotbal, místo aby mu pomáhal.

OS st. přípravky 26.4.08 So Nal.Hory - So Mochtín 1:2 (1:1). Našemu týmu chyběla kapitánka Milenka Jůdová, přesto kluci zabojovali a přivezli všechny 3 body ! Branky : Žiak Jan, Kuchař Ondřej - po 1.

OP mladší přípravka 27.4.08 St.VD Luby - So Mochtín 0:2(0:1). Domácí jsou v tabulce lépe postaveni a byli favority. Náš tým ale podal kolektivní výkon a nečekaně získal 3 mistrovské body. Blahopřejeme ! Branky : Šafránek Jan a Mužík Radek - po 1, rozhodovala Zuzka Špindlerová.