Úspěšný dubnový víkend 2012 absolvovali fotbalisté Sokola Mochtín na všech frontách. Doma dokázali uhrát dva body do tabulky I.B třídy muži "A" se silným celkem TJˇPřeštice "B", tři body přivezli dorostenci z Hradešic, stejně tak jako i naši st. žáci z Myslíva. Rekordního vítězství (24:0 !) dosáhla naše starší přípravka v Chanovicích, když neuvěřitelných 11 branek vsítil Radek Mužík (!), dařilo se i naší mladší přípravce na turnaji v Bězděkově, kde obsadila 2.místo. Bez bodů se domů vracel z Hrádku u Sušice jen náš "B" tým, který nestačil na domácí Svatobor.

15.4. - I.B tř. mužů - Sokol Mochtín - TJ Přeštice "B"  1 : 1 (1:0), na p.kopy 8:7. Hosté jsou sice posladní, ale do Mochtína přijeli s řadou hráčů "A" týmu a předvedli výborný výkon. Mochtín musel o body perně bojovat, vedl v chladném počasí od 25.minuty 1:0 brankou Tomáše Babky, ale druhý pojišťovací gol stále nepřicházel. Hosté naopak v závěru utkání šli do závěrečného náporu, který jim nejdříve přinesl nastřelené břevno a v 85.minutě vyrovnávací gol Bešty na 1:1. O vítězi a dvou bodech nakonec rozhodoval penaltový rozstřel, který Mochtín vyhrál 8:7 ! Zápas odřídil rozhodčí Tomáš Kovářík z Příšova, ŽK 4:3, 60 diváků, sestava : P.Rajtmajetr, Zd. Plánička, P.Staněk, V.Špindler, Ji.Flodr, P.Švátora, Ji.Dolejš, T.Dolejš, , T.Babka (78.Zb. Smolík), J.Cihlář, J.Schejbal (73. P.Sysel), branka : Tomáš BABKA - 1. Úspěšní střelci p.kopů : Ji.Dolejš, J.Cihlář, Ji.Flodr, P.Švátora, Zb.Smolík,P.Staněk, P.Sysel, V.Špindler, naopak neuspěli : T.Dolejš a Zd.Plánička

14.4. - OP mužů - Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín "B"  4 : 1 (2:1). Náš tým odjel k zápasu bez golmana (Riška se na poslední chvíli omluvil), nastoupit museli i někteří dorostenci, kteří již měli svůj dopolední zápas v nohou. Soupeř toho dokonale využil, vyhrál zaslouženě. Vedl již od 5.minuty laciným golem z VPK, v 8.min. zvyšoval na 2:0 a vypadalo to na debakl. Mochtín to ale nevzdal, ve 20.min. ještě domácí golman Ryba vytáhl ze šibenice střelu Poupy, pak ale ve 30.min. kapituloval po centru St. Jarabici a hlavičce Petra Sysla - 1:2. Jenže po přestávce dali domácí rychle třetí gol (opět hodně laciný) a znovu odskočili a svůj náskok v závěru ještě pojistili čtvrtou brankou. I přes porážku naše "Béčko" neodehrálo v Hrádku špatný zápas, bohužel, bez bodového efektu. Rozhodoval r.Pastyřík, ŽK 2:2, 40 diváků, sestava : Kolárik J., Jarabica St., Šup O., Švátora Ji., Hrudička A., Nováček V.( 55. Sukovatý), Žiak M. (58. Dolejš st.), Sysel P., Křivánek J., Voráč J. (82. Zajíc M.), Poupa M., branky : Petr SYSEL  - 1.

14.4. - OP dorostu - Sokol Hradešice - Sokol Mochtín  0 : 1 (0:1). Náš tým odjel k zápasu v neúplné sestavě a málem se mu to nevyplatilo. Vítětznou branku dal již ve 3.min. Martin Škoda (po centru patičkou jesle golmanovi), Mochtín stále vede tabulku. Rozhodoval Holeček z Pačejova. Branka :  ŠKODA Martin - 1

14.4. OP st. žáků  Sokol Myslív - Sokol Mochtín  0 : 2 (0:1). Povinné vítězství našeho mužstva na hřišti posledního týmu tabulky. Branky : Jiří PELEŠKA, Pavel LORENC - po 1

15.4. - OP st. přípravka  Chanos Chanovice - Sokol Mochtín  0 : 24 (0:7,0:8,0:9). Rekordní výhra našeho mužstva za které stříleli branky : Radek Mužík 11, Jakub Pretzelmayer, Tomáš Potůček a Matěj Kapusta - po 3, Petr Pretzelmayer a Tomáš Koranda po 2.

14.4. - turnaj ml. přípravky v Bezděkově : 1. SK Bolešiny, 2. Sokol Mochtín , 3. TJ Bezděkov, 4. TJ Sušice.  Mochtín porazil Sušici 13:0, Bezděkov 7:0, prohrál smolně jen s SK Bolešiny 3:4.

Jen doplňuji páteční výsledek (13.4.) OP ml. žáků - Mochtín - Klatovy "B" 2:4, kdy Mochtín byl lepším týmem, ale v koncovce pohořel. Rozhodoval Petr Švátora

TRENINKY - dorost  (úterý a pátek od 17,00 hod., muži ( středa a pátek od 18,00 hod.)