V sobotu 24.3. zahajují dva naše týmy (žáci a muži "B") na domácím hřišti v Mochtíně své mistrovské jaro 2012, áčko pak druhý den zajíždí do Chanovic.

Je však potřeba ještě udělat pár věcí, hlavně na hřišti v Mochtíně, abychom měli vše na sobotní zápasy řádně připravené. Bude se lajnovat (P.Švátora), musíme ale ještě před treninkem mužů a dorostenců pověsit brankové sítě, zasadit u koupaliště ochranný plot,, udělat úpravy v kabinách + úklid.

Proto zvu na menší páteční brigádu (23.3.2012) všechny ty, kteří mohou přijít již alespoň v 16,15, popř. v 16,30 hod. pomoci. Hlavně pak kluky z Mochtína a blízkého okolí, včetně našich žáků a dorostenců.  Děkuji předem !

Jen připomínám,

že v sobotu 24.3.2012 hrají doma naši žáci od 10,00 hod. se SOKOLEM NALŽOVSKÉ HORY, odpoledne pak od 15,00 hod. je na pořadu derby okresního přeboru SOKOL MOCHTÍN "B" - START LUBY "B".

V neděli 25.3. zajíždí naše "Áčko" do Chanovic, kde se již od 14,00 hodin střetne s místním CHANOSEM.

Nominace na oba zápasy mužů bude stanovena po zítřejším, pátečním treninku. Sledujte náš web