V neděli 19.2.2012 proběhne v Klatovech, v hale ZŠ Čapkova, další ročník Zimního turnaje mladších a starších žáků v halové kopané 2012. Pořadatelem je tradičně naše TJ Sokol Mochtín, patronem letošního ročníku je mikroregion Střední Pošumaví a MAS Pošumaví.

Je do něj přihlášeno 10 týmů (5+5), loňské prvenství v kategorii mladších žáků bude obhajovat družstvo SK Kdyně 1920, ve starších žácích pak náš tým Sokola Mochtín !

Prezentace mužstev je ráno v 8,30 hodin, turnaj bude zahájen prvními zápasy v 9,00 hodin.

V kateg. ml. žáků strtují : Kdyně, Mochtín, Luby, Nal. Hory a Staňkov

V kateg. st. žáků pak : Bolešiny, Kdyně, Mochtín, Nal. Hory a Luby

Rozlosování je připraveno, v 9,00 hod. zahájí turnaj staršíci Bolešiny - Mochtín, po nich nastoupí mladšíci Kdyně - Luby, pak staršíci Kdyně - Luby, po nich mladšíci Staňkov - Mochtín , atd - celkem 20 zápasů !

Vítěz každé kategorié si odveze domů pohár, na tři nejlepší mužstva každé kategorie čekají medaile, všechny týmy obdrží diplom a věcnou cenu. Oceněni budou i nejlepší jednotlivci

   Budeme držet palce mochtínské omladině, přijďte se podívat !!!
Přidat komentář