I ve třetím kole turnaje v Sušici dokázali muži Sokola Mochtín bodovat. Za mrazivého počasí (- 12 stupňu C !) porazili v sobotu 11.2.2012 dopoledne (hrálo se od 11,00 hod.) nýrskou Okulu nečekaně vysoko 4:0 !

SKP Okula Nýrsko - Sokol Mochtín  0:4 (0:2)

Naše mužstvo podalo dle slov trenéra Jaroslava Cihláře solidní, zodpovědný výkon a zaslouženě vyhrálo. Mochtín již v 5.minutě mohl vyhrávat 1:0, ale střelu Ji. Dolejše zastavila tyč. O tři minuty později se však mochtínští fotbalisté radovali. VPK rozehrál J. Cihlář a Petr Sysel nekompromisně zavěsil - 0:1. Mochtín pokračoval v dobrém výkonu, byl lepší svého soupeře a ve 22.minutě po přihrávce P.Sysla šel zásluhou Tomáše Babky do dvoubranko-vého vedení. Vedení mohl navýšit ještě Jaroslav Cihlář, ale jeho samostatné solo na golmana hostí golem neskončilo. Hosté se mohli dostat znovu do zápasu ve 35.minutě, ale jejich golovku bravurně zneškodnil náš golman Petr Rajtmajer. Závěr prvního poločasu ale patřil znovu Mochtínu, který byl lepší, šance na gol měli T.Dolejš, J.Cihlář i T.Babka. Náš tým pokračoval v náporu i ve druhém poločase. Na 3:0 zvyšoval v 52.minutě po pěkné akci střelou z velkého vápna Jan Voráč, další slibné akce Mochtína byly nevyužity. Až v 82.minutě napřáhl Tomáš Dolejš, jeho polocentr-polostřela zapadla za záda nýrského golmana - uzavřela skore na 4:0 pro Mochtín.   Hrálo se bez karet, utkání rozhodoval Jiří Petržílka z Horažďovic. Sestava Mochtína : P.Rajtamjer (60.Vl.Hromada), Zd.Plánička, Pa.Staněk, V.Špindler, P.Sysel, P.Švátora, Ji.Dolejš, Ji.Švátora, T.Dolejš, Jar.Cihlář,T.Babka, střídali : Ji.Flodr, J.Voráč, Zd. Novák a Vl.Hromada. Branky : Petr SYSEL, Tomáš BABKA, Jan VORÁČ, Tomáš DOLEJŠ.

TRENINKY mužů budou v tomto dalším 7.týdnu - v úterý 14.2. od 20,00 do 21,00 hod. v tělocvičně Gymnázia v Klatovech a ve čtvrtek 16.2. od 17,45 hod. venku v Mochtíně (sraz v 17,30) - opět očekáváme na obou trenincích účast i našich dorostenců !!!

Dohrávka II.kola turnaje v Sušici mezi TJ Sušice versus Sokol Mochtín se uskuteční v sobotu 18.2.2012 od 17,00 hod.(!!! to je změna, původně byl začátek od 15,00 hod !!!) -

a již druhý den v neděli 19.2. by měl Mochtín hrát další zápas v Sušici na umělé trávě a to semifinalový (začátek nám pořadatel ještě sdělí ) s některým ze soupeřů z druhé skupiny (Luby, Nepomuk, Strážov, Hradešice).

Výsledky 3.kola v Sušici : Nýrsko - Mochtín 0:4, Nepomuk - Hradešice 2:0, Švihov - Sušice 0:7, Strážov - Luby 2:1.  Sk.A vede Sušice na skore před Mochtínem, sk.B pak Nepomuk před Strážovem