Bez bodů se vrátilo v sobotu 12.11.2011 áčko mužů Sokola Mochtín z Losiné. Po nevýrazném výkonu prohráli naši fotbalisté těsně 0:1, když o výsledku rozhodl domácí Veleman v 70.minutě přesnou střelou do šibenice ze 14 metrů.

I.B tř. mužů    Sokol LOSINÁ - Sokol MOCHTÍN  1:0 (0:0. K utkání o třetí místo v tabulce (oba soupeři měli před zápasem 20 bodů) měl trenér Vl.Kudláček k dispozici již omilostněného kapitána Jiřího Dolejše i nového golmana - Radka Hanzla, kterého náš oddíl narychlo získal z Dlouhé Vsi. Tím pádem se mohl do středu zálohy vrátit Luboš Kašpar, tým byl odhodlán  zopakovat výsledek z posledního učinkování v Losiné, kde vyhrál 2:1. To se mu však nepovedlo. V obraně se od prvního kopnutí do míče doslova trápil V.Špindler, záloha za celý první poločas nic na soupeře nevymyslela a útok byl naprosto bezzubý. Soupeř naštěstí také nehrál nic moc, i když několikráte domácí útočníci prověřili našeho golmana. Ten však všechny situace vyřešil, stále se hrálo bez golů. Po přestávce se náš tým viditelně zlepšil, byl aktivnější, ale v 70.minutě přišelo zaváhání našeho stopera s odkopem, k míči se dostal domácí kanonýr M. Veleman, který přesnou střelou do šibenice ze 14 metrů otevřel skore - 1:0. Až od této chvíle "zapnul" Mochtín opravdu naplno. Trenér Vl.Kudláček přeskupil řady, posílil ofenzivu, do hry se dostali i hráči z lavičky, začala bitva o vyrovnání. Nejblíže k němu měl Jiří Dolejš, ale jeho střelu levačkou domácí golman zázračně vytáhnul na roh. Pak stejný hráč hlavičkou orazítkoval břevno domácí branky, stejně jako J.Cihlář při rohovém kopu. V té době již hrál Mochtín va-bank, domácí šli dvakrát do brejkové akce sami na našeho golmana, ale ten vždy včasným vyběhnutím dalším golům zabránil. Domácí přežili i závěrečný nápor Mochtína, uhájili, cenné vítězství v zápase, kterému by spíše slušela remisa.   Utkání rozhodoval mladý rozhodčí Michal Volf, ŽK 1:0, branka Martin Veleman, 100 diváků.  Sestava Mochtína :  Hanzl R.,  Špindler V. (46. Šup O.), Dolejš Ji., Plánička Zd., Dolejš T. (60. Švátora P.), Kašpar L., Kul J. (72. Staněk P.), Švátora Ji., Jarabica St., Novák Zd., Cihlář Jar.,

TRENINKY  v následujícím týdnu budou na umělce v Mochtíně v úterý a pátek od 17,30 hodin !  Očekáváme na nich nejen muže, ale i dorostence !!!

Poslední  mistrovský zápas podzimu 2011 odehrají naši muži "A"   d o m a   v sobotu 19.11.2011 již od 13,30 hodin a to s TJ ŽICHOVICE  !!!  Po zápase posezení ve Fotbalce