Sobotní program (12.11.2011) našich sportovců - fotbalistů se redukuje. Ke svému předposlednímu mistrovskému zápasu letošního podzimu jedou naši muži "A" do LOSINÉ, kde se začíná již ve 14,00 hodin.

Plánovaná krajská soutěž SPV v halové kopané mužů v Tlučné, kam měli v sobotu ráno odjíždět naši sálovkáři se však ruší a to pro malý počet přihlášených týmů !

Do Losiné jedeme autobusem, který bude mít odjezd z Mochtína od hřiště v 11,55 hod., z Klatov od zast. před Beránkem pak ve 12,05 hodin.  Losiné to v letošním ročníku jde, drží se v popředí tabulky I.B třídy a tak to bude jistě velký boj o mistrovské body. V posledním utkání hrála Losiná také doma a porazila vysoko Žichovice 6:2. Doufejme, že si její hráči vystříleli všechen střelecký prach v tomto utkání a na Mochtín jim žádný nezbude.

Treninky mužů (a dorostenců) jsou v tomto týdnu v úterý a pátek vždy od 17,30 hod. v Mochtíně na umělce při osvětlení. Nezapomeňte proto na správnou obuv na umělku ! Nominace na sobotní zápas bude provedena po pátečním treninku !