Následující listopadový víkend 5. a 6.11.2011 ukončí mistrovský podzim naši starší žáci, dorostenci i muži "B". "Áčko" mužů pak čekají ještě dva zápasy v I.B třídě. Počasí má vydržet, takže by se většina zápasů měla odehrát na dobrém terénu i za divácké kulisy.

SOBOTA 5.11.2011

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - utkání OP st.žáků  So Mochtín - TJ Železná Ruda.   Hosté vedou tabulku, ale ani naši kluci nejsou žádná ořezávátka. Čeká se vyrovnaný souboj.

.. od 14,00 hod. doma - I.B tř. mužů Sokol Mochtín - Sokol Hradešice. Okresní derby, ve kterém budou našemu týmu chybět tři hráči z minulého zápasu, přesto věříme, že fanoušci uvidí pěkný, zajímavý fotbal !  Sraz hráčů a vedení je ve 13,00 hod., nominace :  Šup, Špindler, Staněk, Plánička, Švátora P. a Ji., Jarabica, Novák, Potužník, Cihlář, Kašpar, Dolejš T., Kul, Smolík, Zajíc

.. od 14,00 hod. venku - OP mužů Sokol Vrhaveč - Sokol Mochtín "B".  K utkání se jede auty hráčů, spol.odjezd z Mochtína od hřiště ve 12,50, z Klatov /parkoviště u Kauflandu) ve 13,00 hod., nominace : stená jako na minulý zápas + J.Schejbal a L.Kolárik, potřebný počet dorostenců zajistí J.Pavlík.  Bylo by potřeba, aby jel i K.Tománek - díky !  Kdo z vážných důvodů nemůže, obratem dá vědět SMS, nebo na tel. 605357370 ! POZOR !  Drezy + registračky předám v kabinách klukům - dorostencům (L.Bláka,M.Kloupar, M.Škoda) těsně před odjezdem do Vrhavče, t.j. ve 12,45 hod. - počítejte s tím !!!

NEDĚLE  6.11.2011

.. od 10,00 hod. doma : OP dorostu - Sokol Mochtín - FK Dukla Janovice. Poslední vystoupení našich dorostenců na podzim 2011 v bojích o mistrovské body. Věříme, že potvrdí svoji kvalitu a uhájí zatím hodně pěkné 2.místo v tabulce !

Na všechny zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!