Po čtvrtečním treninku byla provedena nominace mužů na sobotní  zápasy 29.10.2011. Oba se hrají již od 14,30 hod., "B" tým doma hostí Sokol Týnec, "A" tým zajíždí k derby zápasu I.B třídy do Měčína.

Samozřejmě, že hrají ještě i naši mládežníci o mistrovské body, někteří začínají již v pátek 28.10.2011 (státní svátek), ve stejný den dopoledne navíc hrají naši sálovkáři-muži a dorostenci na OF v halové kopané SPV v Klatovech.

PÁTEK 28.10.2011

... od 9,00 hod. v Klatovech, hala ZŠ Čapkova - OF v halové kopané mužů. Prezentace přihlášených družstev je na místě v Klatovech již v 8,30 hodin, Sokol Mochtín staví 2 týmy, jeden z toho budou tvořit dorostenci. Kdo má ještě chuť přijít, bude vítán (ale včas) !

.. od 14,00 hod. doma OP ml. žáků - Sokol Mochtín - Sokol Pačejov. Naši kluci přivítají v posledním zápase podzimu 2011 vedoucí tým tabulky. Přejeme hodně zdaru !

.. od 15,30 hod. doma OP st. přípravka - Sokol Mochtín - FK Dukla Janovice. I pro naše mladíčky je to poslední mistrák podzimu, takže to samé  - HODNÉ ZDARU !

SOBOTA 29.10.2011

.. od 12,00 hod. venku - OP st. žáků Start VD Luby - So Mochtín.  Držíme palce !

.. od 14,30 hod. - I.B tř. mužů - Sokol Měčín - Sokol Mochtín . K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína je ve 13,00 hod., z Klatov od pošty ve 13,10 hodin. Nominace: Blumentritt,  Šup, Špindler, Dolejš Ji. + T., Plánička, Kul, Kašpar, Švátora Ji., Jarabica, Cihlář, Potužník, Schejbal, Babka + 1 dorostenec (domluvíme se v pátek při sálovce)

.. od 14,30 hod. doma - OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Týnec . Sraz hráčů i vedení ve 13,30 hod., nominace stejná jako minulý týden, bude ale chybět P.Švátora (v Ostravě), Zd. Plánička i P.Černý (opět se při treninku zranil) a proto bude potřeba, aby přišel K.Tománek i P.Zoubek !!! Oba dají obratem vědět (605 357370) !!! Nominaci doplní o dorostence trenér Jar. Pavlík.

NEDDĚLE 30.10.2011     -       POZOR - v noci ze soboty na neděli je změna času !!!

.. od 10,00 hod. venku - OP dorostu Sokol Malý Bor - Sokol Mochtín. Předposlední zápas našich dorostenců v tomto úspěšném podzimu, držíme palce v souboji o čelo tabulky !

Na všechny uvedené zápasy zveme srdečně naše příznivce !!!