V sobotu 3.9.2011 odehráli naši fotbalisté dva mistrovské zápasy, ze kterých získali 3 body zásluhou žáků, kteří doma porazili Nezamyslice 3:0.

..OP žáků - So Mochtín - So Nezamyslice  3 : 0 (2:0). Ke druhému podzimnímu utkání se přece jen sešlo více našich hráčů, něžli tomu bylo před týdnem. Soupeř se snažil, ale naše mužstvo bylo fotbalovější, lepší, zaslouženě vyhrálo. Branky : Pretzelmayer Viliam, Řeřicha Tomáš, Matejčík Michal - po 1. Rozhodoval Petr Švátora, 20 diváků.

.. I.B tř. mužů - So Pačejov - So Mochtín   1 : 0 (1:0). Naše mužstvo odjelo k zápasu bez útočníka J.Potužníka (horečka) i obránce O.Šupa (dovolená), aba v týmu hodně chyběli. Stejně tak i bratři Dolejšové, kteří se z USA vraceli domů až v sobotu navečer. Domácí byli bojovněnjší, měli po celý zápas mírnou převahu i více šancí, těsnou výhru si nakonec zasloužili. Naše mužstvo se sice snažilo, ale předvedlo jen hodně průměrný výkon, do zakončení se dostalo minimálně. Největší šanci na gol měl již v 7.minutě Jakub Schejbal, který se šikovně uvolnil přes domácího obránce, ale volil střelu z těžkého úhlu, kterou mu domácí golman Boř vykryl. Škoda, že nevrátil míč pod sebe, na dorážku čekal naprosto volný T.Babka. Rozhodla 37.minuta. Zbytečná ztráta míče na vlastní polovině, rychlé přečíslení naší obrany, Zd.Plánička promáchl centrovaný míč, k tomu se dostal domácí křídelní útočník a tvrdě vystřelil. Náš golman ho stačil vyrazit, ala na dorážku mladíka Kláska byl krátký - 1:0. V závěru poločasu kopali naši hráči VPK, ze kterého (po signálu) přesně zakončil pod břevno JI. Švátora, ale pozorný Boř byl na místě. I po změně stran měli domácí hráči více míč na svých kopačkách, lepší kombinovali. měli i další šance. Náš golman P.Blumentritt byl však vždy na místě. Závěr ale patřil Mochtínu, který chtěl alespoň bod. Nepříjemné horké a dusné počasí ale ubralo hráčům hodně sil, a tak tlak na soupeře neměl potřebnou sílu a razanci, přesto v nastaveném čase domácím fandům zatrnulo. To si na dlouhý pas naběhl zleva Ji.Švátora, z volej poslal přesný oblouček před branku Pačejova na hlavu Kuby Schejbala, ale jeho hlavička skončila těsně vedle tyče, výhru si domácí pohlídali. Rozhodčí Klik, ŽK 2:4, 80 diváků. Sestava Mochtína : Blumentritt P., Švátora Ji., Jarabica St., Plánička Zd., Babka T., Špindler V., Troch R., Kul J.(63. Kloupar M.), Kašpar L., Švátora P. (46. Bláha L.), Schejbal J.

..V NEDĚLI 4.9.2011  mistrovské fotbalové kolo pokračuje i za účasti našich fotbalistů

.. st. přípravka hraje od 10,00 hod. v Měčíně a ml. žáci v Janovicích. Od 13,00 hod. hrají naši dorostenci v Pačejově,

.. doma od 17,00 hod. se pak hraje utkání OP mužů So Mochtín - So Běšiny

        Přijďte se podívat !!!
Přidat komentář