Uplynulý víkend 27. a 28.8.2011 přinesl mochtínským fotbalistům šest mistrovských bodů. Doma zahájili muži "A" novou sezonu 2011/2012 výhrou nad Ch. Chanovice 3:1, z Lub si nečekané 3 body přivezli naši muži "B" za výhru 1:0 a po třech kolech mají v OP plný počet (9) bodů !!! Úvod sezony se nepovedl našim žákům, kteří v oslabené sestavě prohráli v Nal. Horách 3:6.  Za pozdní komentáře se omlouvám, zdrav. problémy mi to dříve nedovolily. Děkuji za pochopení.

so 28.8. - I.B tř. mužů - MOCHTÍN - CHANOVICE  3:1 (1:1).  Mochtín musel zahájit novou sezonu 2011/2012 bez bratrů Dolejších, kteří jsou v USA, navíc přijel soupeř, který ještě v červnu hrál krajský přebor. Sám ale požádal o přeřazení do I.B třídy a tak se čekalo, s jakým kádrem nastoupí. V Mochtíně se představil v dobrém světle, naši fotbalisté ale podali také kvalitní výkon (hlavně v úvodu utkání a pak ve druhém poločase), který jim vynesl cenné tři mistrovské body. První gol padl již v 6.minutě po stříleném rohovém kopu St. Jarabici (vlastní - 1:0), pak ale byli lepší hosté, kteří srovnali ve 37.min. Králem. Po přestávce se Mochtín výrazně zlepšil a po akci L.Kašpara zakončoval mladíček Jakub Schejbal - 2:1. A když L.Kašpar o pět minut později skluzem golově zakončil další pěknou akci, Mochtín vedl již 3:1. Dobrým výkonem si výhru pohlídal, i když soupeř měl též několik slibných příležitostí. Rozhodoval V.Presl z Klenové, 70 diváků, poprvé za mochtínské muže nastoupil 15 letý talent Zbyněk Smolík (na závěrečné  2 min.), který se po vleklém zranění vrací k fotbalu. Branky : SCHEJBAL Jakub, KAŠPAR Lubomír - po 1, vlastní.

so 28.8. - OP mužů  LUBY "B" - MOCHTÍN "B"  0:1 (0:1). Naše béčko muselo odehrát zápas v Lubech ve stejném čase jako naše áčko a tak se od něj neočekávaly žádné zázraky. Konečný výsledek ale překvapil všechny, byl však zasloužený. Již v 6.minutě podstřelil domácího golmana Kodeše J.Voráč, Mochtín vedl 1:0. Luby se pak snažily usilovně o vyrovnání, v cestě jim však stál náš golman P. Blumentritt i solidní hra naší obrany. Šance na další goly měly v dalším průběhu oba celky, ale skore se neměnilo, v nastaveném čase nám navíc pomohla i tyč a to po hlavičce domácího R.Pikharta. Rozhodovala Zuzka Špindlerová z Bezděkova,  branka : Jan VORÁČ.

ne 28.8. - OP žáků - So Nal. Hory - So Mochtín  6:3 (3:1). K úvodnímu zápasu sezony neměl trenér St. Bejvl k dispozici kompletní kádr a to se nakonec projevilo na hře i na výsledku. Branky Mochtína : Jakub HADÁČEK, Jiří PELEŠKA, Tomáš VELEK.

O nastávajícím víkendu (3. a 4.9.2011) se do hry dostávají i naše další mužstva - starší přípravka, mladší žáci i dorostenci . Všem budeme držet palce !

TRENINKY mužů a dorostenců (společné) - jsou  tentokráte v úterý a pátek od 18,00 hodin !

Připomínám trenérům mládeže - dodání podepsaných tiskopisů "Prohlášení o zdrav. prohlídkách", abychom je mohli včas předložit na OFS Klatovy ke kontrole !

Dále oznamuji tyto změny termínů zápasů u žáků, které jsou závazné :

..ml.žáci - utkání OP : Klatovy "B" - Mochtín bude odehráno již ve středu 14.9.2011 od 17,00 hod. (místo v pátek 16.9.),

..st. žáci - utkání OP : Hartmanice - Mochtín bude odehráno již v úterý 13.9.2011 od 17,30 hod. (místo ve středu 14.9.)