Sobotní zápas (20.8.2011) OP mužů Mochtín "B" - Janovice přinesl Mochtínu další tři mistrovské body, nutno však přiznat, že soupeř byl lepší, měl řadu vynikajících golových příležitostí, ale v koncovce (naštěstí) totálně selhal. Naše mužstvo navíc podržel svými zákroky golman Pavel Blumentritt, který doslova soupeře vychytal.

Sokol Mochtín "B" - FK Dukla Janovice  1 : 0 (0:0). Soupeř přijel s omlazeným týmem, ale i naše mužstvo muselo do svých řad povolat několik dorostenců, protože  řada stabilních hráčů mužstva se zúčastnit nemohla a to pro zranění, nebo z jiných důvodů.

V 1.poločase se hrál vyrovnaný zápas, ale do dvou tutovek se dostali hosté. Ty naštěstí odvrátil náš golman. Na druhé straně naše mužstvo vstřelilo gol ve 30.minutě, ale po pohovoru hlav. rozhodčího s pomezním nakonec neplatil pro ofsajd. O přestávce musel střídat Zd. Plánička (puchýř), který citelně chyběl, ale i dalším našim hráčům postupně docházela síla. Soupeř získával na převaze, vypracovával si slibné golové příležitosti, ty však naštěstí zahazoval, zbytek pochytal Pavel Blumentritt. Rozhodující byla 74.minuta, kdy se ve vápně hostí dobře uvolnil Zd. Novák a přízemní střelou k tyči poslal Mochtín do vedení - 1:0 ! Soupeř to nevzdal, naopak, přidal na obrátkách. Kopal řadu nebezpečných rohových kopů a VPK, měl několik samostatných nájezdů na golmana, ale branka Mochtína byla pro ně zakletá. Výsledek 1:0 zůstal, Mochtín se radoval z těsného vítězství.  Rozhodoval Vladimír Habada z Pocinovic, ŽK 4:2, diváků 50. Sestava Mochtína : Blumentritt P., Bejvl M., Špindler V., Bláha L., Staněk P., Křivánek J., Dolejš Ji. st., Žiak M. (70. Sysel P.), Plánička Zd. (46.Kloupar M.), Jarabica St. (87. Škoda M.), Novák Zd., branky : NOVÁK Zdeněk - 1

TRENINKY (společné) mužů a dorostenců   : v úterý od 18,00 hod. , zde se pak domluvíme, zda uděláme další trenink ve čtvrtek, či v pátek !!!  Očekáváme maximální účast (i dorostenců !), stále platí, že neúčast musí hráč předem oznámit (omluvit) u trenéra Vl. Kudláčka na mob. 776646771 !

Další mistrovské zápasy čekají mochtínské fotbalisty v sobotu 27.8.2011 !