V neděli 14.8.2011 odehrálo mochtínské béčko mužů svůj první mistrovský zápas nové sezony 2011/2012. Hrálo se v Mochtíně za úmorného vedra, všechny 3 body zůstaly doma !

.. OP mužů - Sokol MOCHTÍN "B" - Tatran V.HYDČICE  3 : 0 (2:0). Hosté přijeli v nekompletní sestavě a jen s 12 hráči, naši trenéři J.Kolárik a J.Pavlík si naopak mohl vybírat ze širšího kádru. V úmorném vedru bylo důležité hrát hodně přesně "do nohy", dařilo se to však jen částečně. Přesto byl Mochtín lepší, útočnější, zaslouženě šel po rohověm kopu ve 13.minutě do vedení - autorem golu byl Zd. Novák. Ve 25.minutě dostal šikovnou přihrávku do golové šance J.Křivánek a v gol ji také proměnil - 2:0. Při tom se zranil hostující golman, nastoupit do brány musel hráč z pole. Mochtín od té doby ale nehrál žádný oslnivý fotbal, "nového golmana" v brance V.Hydčic prakticky vůbec v další části hry neprověřil. Až v 67.minutě se na pravé straně hřiště uvolnil Zd. Novák a šikovným lobem z úhlu zvýšil na 3:0. Hosté bojovali, ve středu hřiště byli mnohdy lepším mužstvem, ale do golové šance je naše velmi dobře hrající obrana (Špindler, Bejvl, Staněk, Hrudička) prakticky za celý zápas nepustila. Utkání s přehledem odřídil Fr. Petrželka z Malonic, ŽK 1:0, 40 diváků, sestava Mochtína : Rajtmajer P., Bejvl M., Hrudička A., Staněk P., Špindler V.,Bláha L.,  Černý P., Nováček V. (55. Kloupar  M.), Křivánek J. (60. Zoubek P.), Plánička Zd. (65. Dolejš Ji. st.), Novák Zd.,branky : NOVÁK Zdeněk - 2, KŘIVÁNEK Josef - 1.

TRENINKY mažů a dorostenců (společné) pokračují :  v úterý a pátek od 18,00 hodin,

ve středu 17.8.2011 se hraje navíc přípravný zápas mužů  MOCHTÍN - ŠVIHOV (od 18,00 hod.) s tím, že sraz hráčů je již v 17,00 hod.

I další mistrovský zápas se bude hrát v Mochtíně a to v sobotu 20.8.2011 od 17,00 hod., naše béčko mužů v něm bude hostit Duklu JANOVICE  ("A" tým bude mít volno).