O víkendu 6.-7.8.2011 odehrají naši fotbalisté tři přípravné zápasy.

Dorostenci So Mochtín zajíždí v sobotu 6.8.2011 ke své první zápasové přípravě do Chanovic, kde jim přátelské utkání začne v 10,00 hodin.

M u ž i  "A"  So Mochtín hrají doma v sobotu 6.8.2011 od 16,00 hod. se STARTEM VD LUBY.Soupeř je účastníkem I.A třídy, naše mužstvo by měl pořádně prověřit. Bohužel, ani tentokráte nebude Mochtín kompletní, šanci tak dostávají další hráči. Nominace : Rajtmajer P., Dolejš Ji., Dolejš T., Kul J., Kašpar L., Schejbal J., Kubalík P., Plánička Zd., Křivánek J., Šup O., Švátora Ji., Kloupar M., Potužník J., sraz je v 15,00 hod.

M u ž i  "B"  So Mochtín hrají také doma a to v neděli 7.8.2011 od 17,00 hod. se Sokolem Měcholupy. Pro oba týmy je to poslední příprava před zahájením mistrovského podzimu, diváci se proto mohou těšit na vyrovnaný souboj. Nominace : Rajtmajer P., Staněk P., Bejvl M., Nováček V., Zoubek P.,Dolejš Ji.st.,  Křivánek J., Bláha P., Maršálek D., Černý P. (?), Tománek K.(?), Kubala P.(?), Voráč (?), Kolárik L. (?) - o hráčích s otazníkem nevíme, zda budou moci - na treninku nebili. Prosím je o potvrzení startu, popř. jejicjh omluvu ze zápasu a to obratem na tel. 605357370 - K.Šot !!!  J.Pavlík je pověřen doplnit "B" mužstvo dorostenci, které osloví v sobotu dopoledne po utkání v Chanovicích.

Srdečně zveme na všechna utkání naše fotbalové fanoušky !!!

P.S. - rozlosování mistrovského podzimu 2011 je již definitivní - je zveřejněno na našem webu vpravo červeně a to jak pro dospělé, tak pro naše mládežnické týmy.

- zároveň vyzývám trenéry všech týmů (muži již začali), aby od svých svěřenců hned v úvodu podzimní sezony začali vybírat členské příspěvky za II.pololetí r.2011. DĚKUJI !Nelze to nechávat na závěr podzimu, již nyní jsme měli (hlavně s nutnou rekonstrukcí treninkového hřiště) a s údržbou hlavního i tren. hřiště velké výdaje, včetně úhrad poplatků a startovného OFS a PKFS do nové mistrovské  soutěže 2011/2012.