V sobotu 30.7.2011 odehráli muži "A" So Mochtín další přípravné utkání. Tentokráte doma za vytrvalého deště na hodně podmáčeném a těžkém terénu se silným soupeřem. Ten hraje I.B třídu Jihočeského kraje, momentálně je na soustředění na Šumavě, v Mochtíně se představil ve výborném světle.

30.7.2011 - So MOCHTÍN - So BĚLČICE  3 : 3  - hrálo se 3 x 30 min.

Trenér Kudláček měl k dispozici jen 12 hráčů (Maršálek musel odjet,byl odvolán do práce, P.Sysel to po zranění zkusil ve II. třetině, ale musel opět pro bolesti odstoupit) a tak byli ve výhodě hosté, kteří měli na střídání 3 kvalitní hráče.

Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří se dostali do dvou golovek, v poslední chvíli je žažehnal skvělým zákrokem O.Šup a P.Blumentritt. Naši hráči ale brzo vyrovnali hru, začali mít postupně navrch. Navíc se jim povedli dvě útočné akce, ze kterých padly dva pěkné goly, Mochtín vedl 2:0 po 1.třetině. Hosté měli rezervy v obraně, ale ve hře dopředu byli hodně dobří, naše záložníky i naší obranu s brankářem častokráte pořádně prověřili. Když J.Kul zvýšil ve II.třetině na 3:0 zdálo se, že je rozhodnuto, ale nebylo. Hosté stačili do 60.minuty snížit na 3:1, v poslední třetině pak měli více sil i šancí, dvěma goly pak srovnali na konečnou remisu 3:3.  Byl to kvalitní zápas, Mochtín v něm rozhodně podal daleko lepší výkon než-li v tom předešlém v Hrádku. Škoda však, že chyběli další hráči - Hrudička (nepřišel), Flodr (na turnaji v Lubech za dorost KT) a další, kteří nemohli, byli omluveni. Utkání rozhodoval s přehledem Ji. Dolejš st., sestava Mochtína : Blumentritt P., Ji.Švátora, P.Kubalík, M.Kloupar, O.Šup, Ji. Dolejš, R.Troch, L.Kašpar, T.Dolejš, J.Potužník, J.Kul - střídal P.Sysel, branky :  Jan KUL, Lubomír KAŠPAR, Tomáš DOLEJŠ

.. zítra v neděli 31.7.2011 se má hrát od 17,00 hod. přípravné utkání mužů So MOCHTÍN "B" - SK BOLEŠINY.     Sraz hráčů je v 16,00 hod., ale POZOR !  Protože dešť zatím neustává a hřiště je totálně pod vodou, domluvil jsem se s Petrem Černým, že on ve 13,00 hod. rozhodne o tom, zda se utkání bude hrát, nebo ho odvolá ! Volejte ho prosím na jeho mob. 604204449 po 13,00 hodině a ověřte si, zda se hraje, či ne !

V případě, že by se zápas odvolával, tak zde uvádím tel. na rozhodčího Radima Kouru - 724058601 a též na trenéra SK Bolešiny Jiřího Šmolce - 721422272, které Petře Č. zavolej a odvolej je z utkání. !!!

Děkuji, držím palce, již dopoledne odjíždím na krátkou dovolenou.

TRENINKY - pokračují v úterý a pátek od 18,00 hod. - omluvy zásadně předem a jen přímo trenérovi Vl. Kudláčkovi (!!!) - SMS, popř. volat mob. 776646771. Věřím, že se do trenování zapojí i další dorostenci !!!

A ještě jedna malá změna : sobotní zápas (6.8.) Mochtín "A" - Luby "A" se bude hrát v Mochtíně již od 16,00 hod. ! V neděli pak od 17,00 hod. Mochtín "B" - Měcholupy.