Dnes odpoledne 30.6.2011 proběhl v Plzni losovací aktiv, který hodnotil uplynulý soutěžní ročník, ale také připravil nové rozlosování krajských soutěží 2011/2012.

Předcházela mu Valná hromada PKFS, kde bylo mimo jiné  sděleno, že se dle nových stanov budou platit (od r.2013) členské příspěvky svazu a to za každého hráče 200,- Kč, členy svazu budou jen ti hráči, kteří budou mít příspěvky zaplaceny a uhrazeny příslušnému svazu.

Ale rychle k současnosti, k novému ročníku I.B třídy mužů, sk.B.

Novými účastníky této skupiny jsou: Chanovice, Strážov, Štěnovice, Spálené Poříčí a Žichovice. Do I.A třídy postoupila Žákavá a také Nýrsko a to na základě nečekaného postupu Rokycan ze 3.místa KP do divize. Do OP sestoupil Hrádek , Žinkovy a Dl.Ves.

Mochtín "A" obdržel nakonec přece jen č.7 a tak ho v úvodním kole (27.-28.7.) čeká doma zápas s Chanosem Chanovice, pak v sobotu 3.9. jede Mochtín do Pačejova, ve 3.kole narazí doma na Strážov. V samotném závěru podzimu pak pojede Mochtín do Losiné (12.11.), poslední kolo zakončí doma o týden později s TJ Žichovice.

Do krajských soutěží  nám STK PKFS nevzala náš dorost (přihlásili jsme ho ze 2.místa v OP), naopak naše žáky vzala, ale zařadila do jediné vypsané 14 členné skupiny ! Po zralé úvaze a dohodě s trenérem St. Bejvlem jsme nakonec naše žáky z této soutěže odvolali ! Zbyl tam tak již jen jeden účastník našeho okresu (Sv.Hrádek), další jsou z celého Plzeňského kraje od Chodova, přes H.Týn, Spoje Plzeň, ZČE Plzeň, Holýšov, Bezdružice atd., naše žáky jsme dodatečně přihlásili do okresních soutěží. OFS Klatovy jsme tím hodně narušili připravený návrh skupin (musí měnit termínovou listinu i rozlosování), ale naše rozhodnutí pochopili (nesmyslné dálky k zápasům a pod,), respektují ho. Za to jim děkujeme.

Losovací aktiv OFS Klatovy  se uskuteční 12.7.2011, zde budou rozlosovány soutěže všech našich dalších mužstev. Nyní pro ně vybíráme vhodná čísla i hrací termíny, aby jsme vše řádně skloubili. Novinkou je, že kromě st. přípravek umožní OFS hrací den nejen v pátek, ale i v pondělí a  středu (včetně sobot a nedělí) i pro žáky ml. i st. ! A tak se ptám našich trenérů mládeže - nevyužijeme toho ?  Odpověď potřebuji obratem, nejpozději do 2.7. musím nahlásit čísla potřebné změny hracích dnů !!!  Ozvěte se mi !

Okresní přebor mužů zahájí  již o 14 dní dříve než-li I.B třída (tj. již 13.8.!), mládežnické přebory od dorostu až po přípravky zahájí nejdříve až 3.9.2011 !

P ř í p r a v a  mužů (a dorostenců, kteří již hráli za muže a se kterými počítáme i nadále do týmů dospělých, včetně dalších zájemců z jejich řad)  na novou sezonu, zahájí 1.treninkem v úterý 19.7.2011  od 19,00 hod. na hřišti v Mochtíně ! Účast všech nutná, zde se dozvíte další program treninků i zápasů !!!  Případné omluvy předem - ne po kamarádovi, ale přímo trenérovi Vl.Kudláčkovi (776646771), nebo K.Šotovi (605357370).