V dalším mistrovském kole hostí naše áčko mužů  FC Švihov, béčko zajíždí v neděli do Chanovic.

Mládežníci mají kvůli Otava Cupu 2011 v Sušici volno, ale naše dva týmy (starší přípravka i dorostenci) po dohodě se soupeři své zápasy hrají !

V sobotu 11.6.2011

.. od 10,00 hod. OP st. přípravka Nalžovské Hory - Sokol Mochtín - dohrávka

.. od 17,00 hod. I.B třída mužů Sokol Mochtín - FC Švihov. Na tradiční derby je sraz v 16,00 hod., nominace : Hromada, Rajtmajer, Šup, Špindler, Plánička, Dolejš Ji., Dolejš T., Švátora P., Kašpar, Babka, Jarabica, Kul, Troch + dorostenci Potužník, Flodr, Bláha L.

V neděli 12.6.2011

.. od 10,00 hod. - OP dorostu Malý Bor - Mochtín (předehrávka posledního kola), pokyny k dopravě vydají trenéři

.. od 14,00 hod. - OP mužů Chanovice "B" - Mochtín "B".  Na předposlední zápas sezony 2010/11 se  jede auty, společný odjezd z Klatov od pošty ve 12,10 hod., z Mochtína od hřiště ve 12,20 hod.,  nominace : všichni zdraví hráči z minulé sestavy + další, kteří se již uzdravili - doladění nominace bude provedeno po sobotním utkání áčka mužů se Švihovem  !

Sradečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !