Vzhledem k tomu, že došlo k několika změnám termínů a hlavně začátků u několika zápasů našich fotbalových mužstev o tomto víkendu, raději Vám je touto cestou v předstihu upřesňuji.

V sobotu 4.6.2011

... se v Mochtíně na hlavním hřišti bude hrát TURNAJ MLADŠÍCH  PŘÍPRAVEK se začátkem v 10,00 hodin.  Startovat na něm bude So Mochtín, TJ Klatovy, TJ Sušice a Start VD Luby.

... od 15,00 hod. se bude hrát v Mochtíně 1.finalový zápas OP mladších žáků, ve kterém So MOCHTÍN  hostí Start VD LUBY  !  Odveta se bude hrát v Lubech za 14 dní. Mezitím naši ml. i st. žáci budou hrát v sobotu 11.6. v Kolovči na turnaji !

... od 17,00 hod. je na pořadu v Mochtíně utkání OP mužů Sokol MOCHTÍN "B" - ŽICHOVICE

V neděli 5.6.2011

se od 10,00 hod. hraje v Mochtíně utkání OP dorostu MOCHTÍN - ŽICHOVICE

.. od 17,00 hod. pak utkání OP st. žáků Sokol MOCHTÍN - Sokol NALŽOVVSKÉ HORY

.. m u ž i "A" zajíždí k utkání I.B třídy do Hradešic, kde se začíná v 16,00 hod. Jede se auty, spol. odjezd z Klatov od pošty ve 14,25 hod., z Mochtína od hřiště ve 14,35 hod.

(utkání st. přípravek Mochtín - Nal. Hory bylo po dohodě obou oddílů odloženo na sobotu 11.6. od 10,00 hod. v Mochtíně)

Bude to bohatý fotbalový víkend (hlavně pak na našem hřišti v Mochtíně), srdečně na něj zvu všechny mochtínské fanoušky !!

P.S. - znovu připomínám  v š e m, že OSLAVY 100.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 40 let fotbalu v Mochtíně se blíží. Uskuteční se v sobotu 25.6.2011 s fotbalovým a kulturním programem, bude i velká TOMBOLA.

A právě do tomboly potřebujeme ceny, které prosím noste již nyní, aby byly včas k dispozici k zařazení na listinu cen!