Sobota 5.4.2008

- od 15,30 hod. I.B tř. mužů So Mochtín - SRK Železná Ruda. Pozor !Začíná se již v 15,30 hod. (v rozlosování je chybně uvedeno v 16,30). Hostům úvodní kolo nevyšlo, prohráli v Předenicích 0:6, klesli v tabulce na poslední 14.místo. Je to však okresní derby a v těch je výsledek vždy nejistý. Sraz hráčů je v 14,30 hod., věříme, že se jim bude před domácím publikem dařit. Přijďte je povzbudit !

- od 16,30 hod. III.tř. mužů Sokol Týnec - So Mochtín "B". Na utkání do Týnce jedou naši muži auty. Spol. odjezd je z Mochtína je v 15,20, z Klatov z parkoviště od Kauflandu pak v 15,30 hod. Ambiciózní Týnec je na 3.místě tabulky, bojuje o 2.postupové místo a tak se čeká zajímavý zápas.

Neděle 6.4.2008

- od 10,00 hod. KS dorostu So Mochtín - Start VD Luby. I tento derby zápas má velký náboj.Naši kluci budou chtít zvítězit nejen z prestiže, ale jde jim navíc i o čelo tabulky, které drží společně s Mrákovem. Luby sice v 1.kole prohrály v Postřekově 0:1 a klesly až na 7.místo, ale stále jsou odhodlány bojovat o postup do krajského přeboru ! Bude to velká bitva - přijďte naše dorostence povzbudit !

Pro žáky se pokoušíme vyjednat na neděli 6.4.08 přátelský zápas