Letošní rok 2011 je pro nás "Mochtíňáky" hodně slavnostní. TJ Sokol Mochtín slaví 100. výročí založení (!), 40 let slaví zároveň mochtínský fotbal.

Slavíme celoročně, v rámci oslav jsme uspořádali již řadu pěkných akcí, turnajů i Mochtínský běh, ale  ...

hlavní  OSLAVY těchto význačných jubileí  připravujeme  na sobotu 25. června 2011.

Je to týden po skončení fotbalové mistrovské sezony, takže v poklidu bychom se měli sejít a společně oslavit tak nádherná kulatá jubilea !

Nebudeme dělat nic bombastického, chceme slavit pohybem, ale také při společném posezení u Fotbalky chceme poděkovat všem, kteří se na činnosti naší TJ a FO podíleli a ty nejazsloužilejší pak ocenit pamětním diplomem a malým dárkem.

Předběžný program  oslav  - sobota 25.5.2011 :

..  od 14,00 hod. --------  prohlídka  trofejí a fotodokumentace  + sport. zařízení a areálu

... cca 15,00 zahájení oslav slavnostním projevem  - vystoupení skupiny KROK

... cca 15,30 hod. fotbalové utkání  žáci So Mochtín - rodiče, trenéři, funkcionáři

... cca 16,45 hod. fotbalové utkání  SG TJ Sokol Mochtín - výběr žen okresu Klatovy

... cca 18,30 hod. soutěž "O krále Mochtínského trávníku"  (penaltový rozstřel o uzené    sele)  - otevřená soutěž pro všechny zájemce

Posezení při hudbě, v průběhu bude provedeno ocenění zasloužilých funkcionářů, cvičitelek, trenérů, a členů TJ,  v rámci akce proběhne i VELKÁ TOMBOLA, protože vstupenky na akci budou slosovatelné.      Připravujeme i jedno velké překvapení !

A zde je prosím  velká prosba na všechny hráče (jejich rodiče) i příznivce mochtínského sportu  :  do již uvedené tomboly potřebujeme dodat co největší počet cen.  Prosím, přinášejte je již nyní průběžně, při trenincích, nebo zápasech !!! Předávejte je K.Šotovi, který je bude s dalšími pověřenými členy FO evidovat a připravovat na slavnostní tombolu !

Předem děkujeme (!), těšíme se na společné oslavy !