Bohatý program čeká na fanoušky i na fotbalisty So Mochtín o tomto víkendu 14. a 15.5.2011.

V sobotu 14.5.2011

.. již  od 8,00 hod. začíná v Mochtíně na treninkovém hřišti Dívčí fotbalová amaterská liga za účasti 8 družstev ! Palce budeme držet především děvčatům z PS Křeč Mochtín !

.. od 10,00 hod. bude na hlavním hřišti v Mochtíně rozehrán okresní turnaj MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK za účasti 5 družstev, včetně týmu Sokola Mochtín.  Hrát zde budou: Klatovy, Luby, Sušice, Mochtín a Nýrsko. Budeme držet palce !

.. do Měčína zajíždí naši mladší žáci, kde od 14,00 hod. odehrají svůj další zápas OP

.. do Myslíva zajíždí na hřiště svého soupeře naši starší žáci. Začíná se tam ve 14,30 h.

.. svůj zápas venku v Žihobcích odehrají naši muži B So Mochtín a to od 17,00 hod. K utkání se jede auty, společný odj.z Klatov od pošty je v 15,00 hod., z Mochtína od kabin v 15,10 h.NOMINACE :  Vl.Hromada, L.Kolárik, Ji.Švátora, R.Troch, K.Tománek, M.Bejvl, Ji.Dolejš st., J.Křivánek, P.Staněk  + dorostenci : L.Bláha, M.Kloupar, A.Hrudička, M.Matoušek, M.Škoda  -   omluvy (jen z vážných důvodů) obratem - K.Šot - 605 357370

V neděli 15.5.2011

.. od 10,00 hod. hraje doma naše starší přípravka s TJ Klatovy "A" (treninkové hřiště)

.. od 10,00 hod. hraje doma náš dorost se Sokolem Kolinec (

.. netradičně již od 13,30 hod. doma utkání I.B třídy mužů So MOCHTÍN - So ŽINKOVY. Začátek byl po dohodě se soupeřem a po schválení PKFS posunut kvůli závěrečným zápasům MS v LH, sraz hráčů je proto již ve 12,30 hod.. NOMINACE : P.Rajtmajer, Vl.Hromada, Ji.Dolejš, Zd. Plánička, St. Jarabica, L.Kašpar, P.Švátora, J.Kul, T.Babka, Zd. Novák, J. Potužník, J.Voráč + dorostenci ( Ji.Flodr, M.Matoušek, M.Kloupar, L.Bláha  - domluvíme po dor. utkání)  - i zde platí omluvy obratem, aby mohla být případně zajištěna náhrada - K.Šot - 605 357370.

Srdečně zveme na uvedený program všechny naše příznivce !

Po neděli se v dalším týdnu v Mochtíně ještě hraje : v úterý 17.5.2011 od 8,30 hod. okrskové kolo MC Donald s Cup - minifotbal ml. žactva ZŠ (Mochtín, Bolešiny, Hrádek, Kolinec, Klatovy Čapkova - po 2 družstvech), ve středu 18.5.2011 je na programu další mistrovské kolo OP st. přípravek, od 17,00 hod. doma So Mochtín - TJ Sušice "A".