Je před námi další mistrovské kolo, ve kterém budou naši fotbalisté bojovat o mistrovské body. Předehrávku mají za sebou naši žáci, kteří v Nal. Horách hráli ve čtvrtek 0:0, na penalty pak zvítězili domácí N.Hory.

V sobotu 30.4.2011

... zajíždí naše mladší přípravka So Mochtín na turnaj do LUB. začíná se tam již v 10,00 hod., hrát tam budou Luby A, Švihov, Sušice A, Mochtín a Horažďovice. Držíme palce !

.. od 10,00 hod. doma hraje starší přípravka So Mochtín - versus - Sokol Nal. Hory

.. od 14,30 hod. hrají naši ml. žáci So Mochtín v Bolešinech s místním SK

.. od 17,00 hod. je na pořadu utkání OP mužů So Měcholupy - So Mochtín "B".  K utkání se jede auty hráčů, společný odjezd z Mochtína od hřiště v 15,30 hod. (drezy: Ji.Švátora, M.Kloupar), z Klatov od pošty v 15,40 hod.. Nominace hráčů : Hromada, Bejvl,  Křivánek, Novák, Švátora Ji.,Dolejš st., Troch, Staněk, Kolárik L., Tománek + dorostenci : Kloupar, Bláha L., Potužník, Matoušek M.  (Kubala, Matula - ? nebyli na treninku, snad budou)

V neděli 1.5.2011

.. od 10,00 hod. doma OP dorostu Sokol Mochtín - Sokol Hartmanice

.. od 17,00 hod. doma I.B třída mužů  Sokol Mochtín - Sokol Pačejov. Sraz hráčů i vedení je v 16,00 hod., nominace hráčů :  Rajtmajer, Hromada, Šup, Dolejš Ji. a T., Plánička, Švátora P., Špindler, Jarabica, Babka, Kul, Troch, Kašpar, Potužník, Kloupar, Voráč, Matoušek M.

POZOR !   Zítra - v sobotu 30.4.11 se musí nalajnovat hlavní hřiště v Mochtíně - úkolem jsou pověřeni dorostenci : M.Kloupar, L.Bláha, M.Škoda a J.Potužník !!! Čas si musí domluvit, doporučuji po 9,30 hodině, kdy budu na hřišti k dispozici a pomohu Vám namíchat latex.

Na uvedené zápasy našich družstev srdečně zveme všechny naše příznivce !