I o Velikonočním víkendu se mohou fanoušci Sokola Mochtín těšit na bohatý fotbalový program. Hrát nebude jen starší přípravka, která si zápas v Nýrsku předehrála v pátek, ale ostatní naše týmy budou bojovat o mistrovské body. Škoda jen, že se nám v dorostu a mužích rozrůstá marodka, týmy nebudou kompletní.

V sobotu 23.4.2011 se hraje :

.. v 10,00 hod. OP dorostu - So Hradešice - So Mochtín. Pokyny vydává TR J.Pavlík

.. v 11,30 hod. OP ml.žáků - So Mochtín - TJ Žichovice  - 1.zápas našich mladíků doma

V neděli 24.4.2011 se hraje :

.. od 10,00 hod. doma OP st. žáků - So Mochtín - TJ Tatran Dlouhá Ves

.. od 10,15 hod. - I.B třída mužů - TJ Přeštice "B" - So Mochtín.  Na utkání do Přeštic jedeme auty hráčů, spol. odjezd z Mochtína v 8,35 hod., z Klatov od pošty v 8,45 hod. - nominace hráčů :  Hromada, Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Šup, Troch, Kašpar, Švátora P., Kul, Babka, Plánička, Jarabica, Potužník, Kloupar, Matoušek, Straka - drezy: P.Švátora

.. od 17,00 hod. - OP mužů So Mochtín "B" - FK Dukla Janovice. Sraz v 16,00 hod., nominace : Rajtmajer, Špindler, Dolejš st., Pavlík, Švátora Ji., Staněk, Kubala, Tománek (Voráč - ?, Straka - ?) + dorostenci,které nominuje J.Pavlík po sobotním dorosteneckém zápase. J.Voráč a Ji. Straka obratem sdělí K.Šotovi (605357370), zda budou moci na zápas přijet !!! Děkuji.