Nedělní zápas  OP mužů (27.3.) Mochtín B - Luby B přilákal do ochozů mochtínského hřiště pěknou návštěvu. Derby úvodního jarního kola ale nakonec dopadlo lépe pro hosty z Lub, kteří si za výhru 2:0 odvezli všechny tři mistrovské body.

.. Sokol MOCHTÍN "B" - Start VD LUBY "B"  0 : 2 (0:0). Na úvod jara se v Mochtíně hrál velmi kvalitní fotbal a to zásluhou obou mužstev. V 1.poločase byli naši fotbalisté lepší svého soupeře, nečekaně často se dostávali do slibných šancí, ale vždy chyběla přesnější finální přihrávka, ze které by se dalo golově zakončovat. Kvalitně navíc chytal i golman hostů P.Kodeš, ktrerý si poradil s centry z VPK i se střelbou našich hráčů. Po změně stran chtěl Mochtín pokračovat v nasazeném tempu, ale již ve 4.minutě druhého poločasu došlo k nečekanému výpadku. Chybu v naší defenzivě golově potrestal mladík hostí P.Voráček, Luby vedly 1:0 ! Naši hráči se pak usilovně snažili o vyrovnání, ale to nepřicházelo. Soupeř pozorně bránil, vyřešil i několik složitých situací, které zaváněly vyrovnávajícím golem. V závěru utkání navíc těžil z dalších nepřesností naší obrany, dostal se do zakončení, které korunoval V.Sidorenko druhým, vítězným golem Lub.

Zápas odřídila trojice rozhodčích Vl.Pastyřík, M. Mazanec, P.Diepold (která mimochodem stála daleko více, nežli hradíme náklady na rozhodčí v I.B třídě !), ŽK 2:3, přihlíželo přes 100 diváků. Z následné sestavy Mochtína se dá dobře vydedukovat, že trenéři J.Kolárik a J.Pavlík dali v tomto utkání šanci zahrát si celé řadě dorostenců. A nutno dodat, že hráli velmi dobře.  Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, Ji.Švátora (M.Kloupar), P.Staněk, P.Zoubek (Ji.Flodr), V.Nováček (L.Kolárik), P.Černý, J.Křivánek, O.Šup, A.Hrudička, L.Bláha, M.Matoušek (P.Bláha)

Připomínám, že treninky mužů (i dorostu) budou tento týden opět v úterý a pátek od 17,30 hodin !