V sobotu na Josefa 19.3.2011 absolvovali muži So Mochtín své poslední přípravné zápasy před mistrovským jarem 2011. Svoji generálku absolvovali muži "B"  ve Kdyni, áčko hrálo o kousek dál, v Mrákově. Přálo počasí, navíc terén hřiště v Mrákově byl vynikající. V obou týmech nastoupila i celá řada dorostenců a nutno dodat, že se neztratili, právě naopak.

..Sokol Mrákov - Sokol Mochtín  2:3 (2:2). Zápas na kvalitním trávníku měl i svoji herní kvalitu. Začal ve svižném tempu, přinesl řadu golových šancí na obou stranách. Skore otevřel náš J.Voráč, který zužitkoval přihrávku D.Dvořáka, skluzem dopravil míč do sítě. Domácí byli ale hodně ofenzivně naladění, vyrovnání se dočkali vzápětí, když Mlynár prošel hladce středem naší obrany a nechytatelnou střelou do šibenice srovnal na 1:1. Pak se ještě ve 28.min. trefil Kohout, domácí vedli již 2:1. Mochtín se též snažil o útočný fotbal, z VPK pak ve 38.minutě  přesnou střelou k tyči srovnával na 2:2 Ji. Dolejš. Do vedení měl možnost v závěru poločasu poslat Mochtín T.Babka, ale jeho střela z úhlu trefila jen tyč domácí branky. I ve druhém poločase pokračovala obě mužstva v ofenzivním pojetí hry, šance na goly byly na obou stranách, golmani ale byli bezchybní. Až v samotném závěru utkání se ujala pěkná kombinace našeho mužstva, kterou zakončoval střelou Ji.Voráč, odražený míč pak bez problémů poslal do sítě domácího Mrákova debut v áčku - dorostenec  Lukáš Bláha.  Branky Mochtína : Jan VORÁČ, Jiří DOLEJŠ, Lukáš BLÁHA

.. SK Kdyně 1920 - Sokol Mochtín "B"  7:4 (3:1). Terén náhradního hřiště ve Kdyni byl hodně nerovný a kluzký, přesně kombinovat se moc nedalo. I tak ale zápas splnil svůj účel. I zde se hrálo hodně dopředu, hokejový výsledek je toho důkazem. Domácí měli mírnou převahu, Mochtín se trápil především v defenzivě, soupeř chyb dokázal využít k častému zakončení a vstřelení 7 branek !  Za Mochtín se dvakrát trefili zkušení hráči Zd. Novák a Jos. Křivánek + dva dorostrenci - Kuželík a v závěru zápasu i P.Kardoš. Za chybějícího golmana P.Rajtmajera zaskakoval další dorostenec M.Kloupar.

TRENINKY (společné) mužů a dorostenců budou v tomto následujícím týdnu v Mochtíně vždy od 17,30 hod. v úterý a pátek . Dochvilnost nutná !   Dorostenci budou mít navíc svůj vlastní trenink v Mochtíně ještě ve středu od 17,00 hod.

POZOR -  nedělní brigáda - proběhne zítra 20.3.2011 na hřišti v Mochtíně od 10,30 hodin !!!

Prosím, kdo můžete, přijďte pomoci, zvu nejen hráče, ale též  trenéry všech našich týmů ! Musíme připravit kabiny k vymalování + teréní práce na hřišti a další !!!  Děkuji.