V neděli 13.3.2011 odehráli muži "B" So Mochtín svůj druhý přípravný zápas, tentokráte v Žichovicích proti místní TJ. K zápasu odjeli v kombinované sestavě, ale rozhodně ne ve slabé. Jednoznačný výsledek pro domácí však hodně vypovídá o stávající formě naší zálohy.

.. TJ Žichovice - Sokol Mochtín "B"  9:1 (3:1). Domácí tým hrál v loňském roce ještě I.B třídu, ale sestoupil z ní. V okresním přeboru však jasně dokazuje, že je největším kandidátem na titul a tím i na návrat zpět do krajské soutěže. Ani naše mužstvo nehrálo v podzimní části 2010 v OP vůbec špatně, nečekané 6.místo po polovině soutěže je toho důkazem. To asi uspokojilo celou řadu hráčů tohoto mužstva, protože v zimní přípravě byli vidět na trenincích jen málokdy. Zákonitě se to nyní odráží i na jejich výkonech !

Žichovičtí fotbalisté byli po celé utkání lepším mužstvem, naši hráčí stíhali do poločasu, po přestávce to již byla jasná záležitost žichovických hráčů, kteří nemilosrdně trestali hrubky v naší defenzivě. Čestný gol Mochtína zaznamenal nejstarší hráč na hřišti - Jiří Dolejš starší, který snižoval na 2:1 angličanem ukázkovou střelou z voleje. Rozhodoval Petr Bala z Nezamyslic.       Poslední příprava před mistrovským jarem čeká naše béčko v sobotu 19.3.2011 ve Kdyni a opět se budeme spolehat na naše dorostence, že tento tým v utkání doplní.

TRENINKY mužů a dorostu budou proto tento týden společné a to již jen v Mochtíně od 18,00 hod. ve středu a v pátek.  Dochvilnost nutná, vezměte si s sebou obuv na běhání, travnaté hřiště i na umělku !  Případné omluvy včas, předem - (605 357370), děkuji !

Přípravné zápasy (generálka na mistrovské jaro) jsou připraveny na sobotu 19.3.2011.

.."A" tým So Mochtín  zajíždí do Mrákova - začátek ve 14,30 hod.

.. "B" tým So Mochtín zajíždí do Kdyně - začátek též ve 14,30 hod.

(možná, že "A" tým navíc v pátek ještě sehraje přípravný zápas na umělce v Sušici - od 19,30 hod.) - bude ještě upřesněno, zatím to není na 100%.  Upřesním to zde do středy. Upřesňuji to již dnes - do Sušice se na zápas na umělce v pátek pojede !  Na předběžné nominaci se domluvíme již při středečním treninku.