V sobotu 12.3.2011 odehráli naši muži "A" další přípravný zápas, tentokráte v Žichovicích proti Dlouhé Vsi. Skončil bezbrankovou remisou 0:0.

.. Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín   0:0. Příjemné, teplé počasí, kvalitní terén žichovického hřiště a vyrovnaná hra tradičních soupeřů bez větších šancí na obou stranách. Tak by se nechal stručně zhodnotit tento duel. Jen je třeba dodat, že 1.poločas měl větší kvalitu, ve II. byla hra hodně rozháraná a zbytečně tvrdá. Na to doplatil hlavně náš Zdeněk Plánička, který (bohužel) zápas nedohrál pro výron hlezna a pravděpodobně si delší dobu nezahraje. Rozhodoval M.Hovorka z Klatov.

Zítra v neděli 13.3. 2011 hraje v Žichovicích naše béčko mužů - viz předešlý článek s nominací, ale pro informaci uvádím, kdy budou v příštím týdnu treninky !

TRENINKY  mužů (a věříme, že přijdou i dorostenci !) budou nyní již jen venku na hřišti v Mochtíně a to ve středu a v pátek (16. a 18.3.2011) vždy od 18,00 hod. !!

V pátek 18.3. pak navíc odehraje Mochtín přípravné utkání na umělce v Sušici s celkem z Německa. Ten bude začínat v 19,30 hod., odjezd nominovaných hráčů bude z Mochtína v 18,15 hod. (nominace na místě v 18,00 h.), zbytek hráčů bude absolvovat trenink (fotbálek) v Mochtíně.  Dochvilnost proto nutná, vezměte s sebou kopačky na trávu i na umělku !

Sobotní zápasy (19.3.) mužů "B" ve Kdyni a mužů "A" v Mrákově zůstávají v platnosti !

Případné omluvy ze zápasů včas, nejlépe obratem, aby byla možnost zajistit náhradu ! Děkuji