V neděli 6.3.2011 si odehráli svůj první přípravný zápas také naši muži "B". Odehráli ho v Měcholupech s místní TJ Měcholupy a po vyrovnaném průběhu prohráli 0:1.

TJ Měcholupy - Sokol Mochtín "B"  1:0 (0:0).  K zápasu odjelo 15 hráčů, z toho 3 dorostenci. Nutno však dodat, že někteří z nich (mimo dorostenců) toho v zimní přípravě moc nenatrenovali a bylo to znát. Domácí měli zasebou sobotní zápas s Týncem (nedohraný pro rvačku), přesto byli našemu béčku rovnoceným soupeřem. Na kluzkém terénu měli v 1.poločase více šancí na gol, ale P.Rajtmajer v brance byl vždy na místě. Po přestávce měl větší šance naopak Mochtín, gol však vsítili domácí. To běžela 60.minuta, naši obránci se nedohodli, soupeř toho využil a mladíček D.Bálek rozhodl svým golem o těsné výhře Měcholup.  Rozhodovali (1.pol.J.Pavlík, II.pol. D.Bálek).

TRENINKY mužů budou tento týden: ve středu 9.3. - od 18,15 hod. - tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech a v pátek 11.3. - od 18,00 hod. v Mochtíně (běhání + umělka).

Věřím v maximální účast všech hráčů "A" i "B" týmu,opět rádi přivítáme i naše přední dorostence. Zahájení mistrovského jara 2011 se nezadržitelně blíží !!! Nominace na další přípravu bude provedena po pátečním treninku. Omluvy (jen z vážných důvodů) obratem na - 605 357 370. Děkuji.

Další přípravné zápasy :

-- so 12.3.2011 od 13,30 hod. TATRAN Dlouhá Ves - SOKOL Mochtín "A" (v Žichovicích)Pojedeme auty, spol. odjezd z KT od pošty v 11,45, z Mochtína od hřiště v 11,55 hod. - drezy : K.Šot

-- ne 13.3.2011 (pozor změna!) již od 12,30 hod. TJ Žichovice - SOKOL Mochtín "B". Opět pojedeme auty, spol. odjezd z KT od pošty v 11,00, z Mochtína od hřiště v 11,10 hod., drezy: Ji.Švátora

Zároveň vyhlašuji zahájení výběru členských - oddílových příspěvků na 1.pololetí r.2011.

Muži platí 350,- Kč, dorostenci 250,- Kč . Za výběr - nejpozději do 25.dubna zodpovídají kapitáni a trenéři týmů.  Děkuji předem za splnění této základní povinnosti každého člena našeho FO So Mochtín.

Rozlosování mistrovského jara 2011 jsem již zpracoval pro všechny naše týmy (mimo mladší přípravku, pro kterou budu mít termíny turnajů později). Bude v nejbližší době uvedeno na našem webu vpravo nahoře (červeně). Vytiskněte si ho. Děkuji