Po pátečním treninku (4.3.) byla provedena nominace hráčů na přípravné, víkendové zápasy mužů - 5. a 6.3.2011.

Bohužel, někteří hráči ("B" týmu) se na trenink nedostavili, ani nezavolali, zda s nimi máme na příp. zápas počítat, či ne a tak nad nimi visí malý otazník. Byl bych rád, aby mi co nejdříve (nejlépe obratem) zavolali K.Šot - 605 357370), abych mohl doladit nominaci. Jedná se o tyto hráče : P.Černý, Ji.Švátora, O.Šup a P.Zoubek.  Děkuji.

So 5.6.2011 - Tatran V.Hydčice - So Mochtín  od 15,00 hod. Jedeme auty, odj. z KT od pošty ve 13,30, z Mochtína od hřiště ve 13,40 hod. Nominace : Hromada, Dolejš Ji., Dolejš T., Švátora P., Sysel, Plánička, Staněk, Voráč, Kul, Kašpar, Flodr, Potužník. Drezy: K.Šot

Omluveni jsou: Troch, Jarabica, Dvořák, Babka, Novák

-x-x-x-x-x-x-

Ne 6.3.2011 - Sokol Měcholupy - So Mochtín "B" od 14,30 hod. . Jede se také auty, spol. odj. z Mochtína ve 13,25, z KT od pošty ve 13,35 hod.. Drezy: P.Černý (???). Nominace : Pavlík, Křivánek, Nováček, Dolejš st., Bláha, Troch, Špindler + 5 dorostenců (Bláha, Kloupar, Malenka, Sukovatý, Škoda), popř. další hráči, kteří se mi ozvou s tím, že pojedou.

Omluveni jsou: Bejvl, Tománek, Rajtmajer

Přeji hodně zdaru v přípravě !!!

Pro informaci příští program mužů : so 12.3. (asi od 13,30) v Žichovicích - Dl.Ves- Mochtín "A", ne 13.3. (asi od 14,30) - Žichovice - Mochtín "B". Časy zahájení ještě upřesním.