V neděli 27.2.2011 pořádá náš FO So Mochtín "Zimní turnaj přípravek v halové kopané".

Uskuteční se v hale ZŠ Čapkova v Klatovech od 9,00 hodin (prezentace týmů od 8,20-8,40 hod.), o poháry, medaile a další ceny bude bojovat devět pozvaných týmů ! Celá akce proběhne opět v rámci oslav 100.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 40.výročí fotbalu v Mochtíně.

Turnaj bude rozehrán zápasy ve třech skupinách , ve ktarých se střetnou tito soupeři :

skupina "A" : Sokol Mochtín, TJ Přeštice, Sokol Pocinovice

skupina "B" : SK Klatovy 1898, SK Kdyně 1920, FK Horažďovice

skupina "C" : TJ Sušice, SK Staňkov, Sokol Nalžovské Hory

V 9,00 hod. začíná So Mochtín se So Pocinovice, pak se hraje zápas Klatovy - Horažďovice, následně Sušice - Sušice - Nalžovské Hory, Přeštice - Pocinovice , atd.

Očekáváme tradičně výbornou sportovní atmosféru a pěkné výkony mladých fotbalistů - přijďte se podívat !!!