Fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín

zve

rodiče našich žáků a přípravky i naše dorostence

na

SPOLEČNÉ SETKÁNÍ ,

při kterém budou seznámeni s projektem TREFA

Setkání se uskuteční ve dvou dnech a na dvou místech, abychom Vám ušetřili čas i zbytečné jízdy.

Ve čtvrtek 9.12.2010 od 18,00 hod. v salonku restaurantu  PRINC v Klatovech (proti JOCE, kde je i solidní parkoviště)         a

v pátek 10.12.2010 od 17,30 hod. ve FOTBALCE na hřišti v Mochtíně

TREFA je specielní pojistný program pro fotbalisty, který zajišťuje poradenská společnost FINCENTRUM spolu s Českomoravským fotbalovým svazem a je specielně vyhlášen na podporu masového a výkonnostního fotbalu v ČR (ne vrcholového). Mohou se do něj zapojit nejen hráči, ale i rodiče, fanoušci a příznivce našeho fotbalového oddílu !

Věřím, že se na uvedené setkání dostavíte v hojném počtu, předem Vám za to děkuji.

Zároveň dovolte, abych všem našim fotbalistům, od mladší přípravky až po dospělé, poděkoval za vzornou reprezentaci TJ Sokol Mochtín v roce 2010, Vám rodiče pak  za podporu a přízeň. Do nového roku 2011 přeji  všem  hodně zdaru a úspěchů !

Karel Šot, předseda FO TJ Sokol Mochtín

P.S.

- setkání by měli využít trenéři jednotlivých týmů též k tomu, aby rodiče informovali o zajištění zimní přípravy našich mladých fotbalistů před mistrovským jarem 2011.