Poslední tým přeboru nám usnadnil zápas tím, že nastoupil pouze v osmi. S počasím to bylo naopak, před utkáním začalo pršet a během zápasu nepřestalo, takže vytrvalý déšť, kluzký terén a míč byl pro nás těžší soupeř než domácí, i když srdnatě bojující. Kromě třinácti branek jsme neproměnili ještě několik "tutovek", když ty nejvyloženější zahodili V. a M. Matouškové, kdy přestřelili prázdnou bránu z několika kroků, Až poslední dva zápasy podzimu s mnohem těžšími soupeři nám napoví, jestli udržíme krok s čelem tabulky a budeme mít ještě reálnou možnost promluvit na jaře do bojů o postup. Již příští soupeř nám poslal svou vizitku svým ještě vyšším vítězstvím, Horažďovice "B" - Plánice 18:2.

Branky: Diviš 3, More 2, Potužník 2, Škoda 2, Flodr, Malenka, Matoušek M. a Bláha.

Sestava: Kardoš, Potužník, Kloupar, Bláha, Malenka, Diviš, Flodr, Smolík, Kuželík, Škoda, More, Rubáš, V. Matoušek a od 46. min. M. Matoušek.

P.S. Tréninky pokračují jako minulý týden, v úterý s muži a ve čtvrtek, vždy od 17.00 h.