V neděli 10.10.2010 se v Mochtíně hrálo utkání OP mužů - Mochtín B - Žihobce. Hosté zde odehráli velice kvalitní utkání, měli více sportovního štěstí, odvezli si za výhru 2:1 nečekaně všechny tři mistrovské body !

OP mužů - Sokol Mochtín "B" - TJ Žihobce  1 : 2 (0:2). Mochtín začal hodně aktivně a hned v úvodu utkání měl několik slibných golových šancí. Tu největší pak J.Voráč, který trefil břevno. Ani soupeř nezahálel, každou příležitost využil k ofenzivě. Zkrátka, hrál se oboustranně kvalitní fotbal, čekalo se, kdy se Mochtín golově prosadí. Šance byly, ale goly nepřicházely. Ve 26.minutě ale přišla chyba v naší defenzivě. Pravý záložník hostí O.Nemrava se lehce dostal až do vápna a přesným obloučkem přehodil našeho golmana - 0:1. Náš tým se pak snažil o vyrovnání, bohužel, týmu se přestala dařit kombinace, snaha nechyběla, ale přesnost ano. V závěru poločasu navíc přišla chybná malá domů našeho stopera, ze které vytěžil druhý gol hostů rychlonohý Roman Melka. O přestávce trenér J.Kolárik udělal tři změny v sestavě, tým byl odhodlán nepříznivý stav změnit. Žihobce byly pot tlakem, gol do jejich sítě přišel až z hlavy Petra Sysla v 65.minutě. Další šance pak byly na obou stranách, při hostech však stálo větší sportovní štěstí, z Mochtína si odvezli všechny 3 body. Zápas odřídil s přehledem Vl.Pastyřík z Přeštic, ŽK 1:5, sestava Mochtína : Vl.Hromada, Ji.Švátora (46.V.Špindler), M.Bejvl, P.Staněk, P.Sysel, V.Nováček (46. P.Zoubek), P.Černý, Ji.Dolejš st. (70. P.Bláha), K.Tománek (46. J.Křivánek), J.Voráč, Zd.Plánička, branky : Petr SYSEL - 1, přihlíželo 50 diváků

Ještě připomínám :

a) t r e n i n k  mužů (a dorostenců) bude tento týden od 17,00 hod. v úterý 12.10. (společně s dorostenci) a v pátek  !   Žádám Vás o maximální účast. Na některých hráčích je hodně znát špatná treninková docházka.

b) v ý b ě r   členských příspěvků od hráčů i trenérů za 2.pololetí r.2010 !  Výše příspěvků - viz naše webové stránky TJ Mochtín (vpravo nahoře - červeně), popř. na nástěnce v kabinách.
Přidat komentář