I další víkend 18.-19.9.2010 přináší bohatý fotbalový program. Než-li se k němu dostaneme, patří gratulace našim mládežníkům, kteří zvládli středeční kolo (15.9.) na výbornou, připsali si do tabulek OP 6 mistrovských bodů.

.. žáci So Mochtín hráli ve středu ve Švihově, kde zvítězili 3:1 ! Domácí sice od 16.minuty vedli, ale pak během 4 minut (!) dal hatrick Jakub BEJVL a otočil skore ve prospěch Mochtína. Rozhodoval M.Bureš

..st. přípravka So Mochtín doma ve středu hostila Luby. Naši kluci (po delší době opět s Radkem Mužíkem) vlétli na soupeře jak uragán a nečekaně ho jednoznačně přehráli 8:3 !Branky : Radek Mužík 3, Petr Toman a Pavel Černý 2, Petr Pretzelmayer 1, rozhodčí K.Šot

SOBOTA 18.9.2010

DOMA v Mochtíně :

od 9,30 hod. OP dorostu MOCHTÍN - PLÁNICE, od 11,30 hod. OP ml.žáků MOCHTÍN - MĚČÍN,

od 16,30 hod. I.B tř. mužů MOCHTÍN "A" - PŘEŠTICE "B",  na utkání byla provedena tato NOMINACE : Hromada (Rajtmajer), Dolejš Ji., Špindler, Švátora P., Kul, Jarabica, Novák, Čeleda, Voráč, Křivánek, Dolejš T., Dvořák, Šup + 1 dorostenec. SRAZ v 15,30 hod.

VENKU : OP st. přípravka od 15,30 hod. SUŠICE - MOCHTÍN

..od 16,30 hod. OP mužů FK JANOVICE - MOCHTÍN "B". Na utkání se jede auty, spol. odjezd z Mochtína v 15,05, z KT od pošty v 15,15 hod., drezy: Černý Petr. NOMINACE : Tomaka (Blumentritt) - oba oznámí K.Šotovi obratem, zda budou k dispozici (!), Bejvl, Staněk, Černý, Tománek, Dolejš st., Nováček, Zoubek, Kašpar + dorostenci (nominace po dopoledním zápase)

NEDĚLE 19.9.2010

DOMA : od 10,00 hod. TURNAJ mladších PŘÍPRAVEK (Mochtín, Švihov, Nýrsko, Bolešiny)

VENKU : od 10,00 hod. OP žáků SK STRÁŽOV - So MOCHTÍN

Srdečně zveme na uvedené zápasy i nedělní turnaj všechny naše příznivce !!!