Mistrovský podzim 2010 pokračuje dalším kolem. O první body budou v úvodním kole I.B třídy bojovat v sobotu 21.8. naši muži "A" So Mochtín doma s LOSINOU, náš "B" tým zajíždí druhý den v neděli 22.8. k zápasu OP do LUB.

Po čtvrtečním treninku byla provedena nominace hráčů na oba zápasy.

.. sobota 21.8. od 17,00 hod. So MOCHTÍN - So LOSINÁ.  Náš tým čeká na úvod nového ročníku kvalitní soupeř, který před 2 roky hrál ještě I.A třídu, v právě uplynulém ročníku patřil k čelu tabulky I.B třídy. NOMINACE : Hromada, Rajtmajer, Šup, Jarabica, Špindler, Švátora P., Babka, Plánička, Voráč, Novák, Dvořák, Čeleda, Zoubek, Troch, Kul, sraz v 16,00 hod.

.. neděle 22.8. od 17,00 hod. St.VD LUBY "B" - So MOCHTÍN "B". Domácí Start je nováčkem OP, postoupil ze III.třídy s převahou a v nové soutěži bude patřit zcela určitě k předním týmům tabulky. Naše béčko v úvodním kole prohrálo v Nezamyslicích, v Lubech se jistě pokusí o lepší výsledek. NOMINACE : Tomaka, Švátora Ji., Křivánek, Nováček, Černý, Bejvl, Dolejš st., Tománek, Pavlík, Staněk (oznámí, zda je již fit!), další donominace (dorostenců + hráčů z lavičky "A") po sobotním zápase.   Na zápas jedeme auty, odj. z Mochtína v 15,50 hod. - drezy : Černý P., ostatní sraz v Lubech na hřišti v 16,00 hod.

Na oba zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!