Ve středu 11.8.2010 odehráli naši muži další přípravný zápas. Tentokráte přijel do Mochtína Švihov, který bude Mochtínu spoupeřem i v mistrovském podzimu 2010 v I.B třídě, skupině B.  Na suprovém trávníku se hrál svižný fotbal. Soupeř byl lepší v koncovce, vyhrál přesvědčivě. Stále to je ale "jen" příprava a tak věřím, že v bojích o mistrovské body předvede Mochtín zodpovědnější výkon.

Sokol Mochtín - FC Švihov  1 : 4 (1:2), v souboji dvou tradičních soupeřů patřil začátek utkání Mochtínu, ale koncovka vázla. Švihovu stačila jedna chyba naší obrany k tomu, aby šel do vedení. V 18.minutě otevřel  z levé strany skore R.Čížek. Mochtín se snažil o vyrovnání, to se mu povedlo ve 30.minutě, na 1:1 srovnal Jiří Čeleda. Další zaváhání naší obrany však využil ve 40.minutě hostující P.Havlíček, poslal ve 40.minutě Švihov opět do vedení (2:1). I po přestávce se hrál svižný fotbal, goly však, bohužel stříleli jen hosté a to v závěru po brejcích (v 80. a 85.), které s přehledem v goly proměnil Zdeněk Hanzlík. Hrálo se slušně, zápas rozhodoval s přehledem Jiří Dolejš starší - 50 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer (46.Hromada), Šup, Jarabica, Špindler, Dolejš T., Švátora P., Sysel (46. Kůl), Dolejš Ji., Troch, Voráč, Čeleda, branka : Jiří ČELEDA - 1.

Pro oba trenéry (domácího St. Skalu i hostujícího Ji.Tomana) to byl užitečný zápas, který hodně ukázal. Švihov měl výhodu, že měl na střídání 3 hráče, Mochtín jen jednoho, oba celky nehrály v kompletních sestavách.

Další trenink mužů se koná v pátek 13.8.2010 od 18,00 hod. v Mochtíně, po něm bude provedena nominace na sobotní 1. mistrovský zápas našeho "B" týmu do Nezamyslic, i nedělní domácí přátelák "A" týmu mužů s Dlouhou Vsí.

Očekáváme proto maximální účast mochtínských hráčů na pátečním treninku !!!