Sobotní zápas (7.8.) Mochtín - Chodov je definitivně odvolán - nehraje se ! Hřiště v Mochtíně je pod vodou, stejná situace je i v Chodově a i na dalších hřištích.

Nedělní zápas (8.8.) Kdyně - Mochtín "B" zatím platí, ale i zde je velký předpoklad, že bude odvolán. Déšť neustává, situace je všude kritická. Sledujte proto tyto naše webové stránky, bude-li odvolán, tak to uvedu již v nadpisu (!) a následně doplním i do textu tohoto článku. Můžete si i zavolat na mojí pevnou linku (376 315974), popř.mobil - 605 357370.

JE neděle 8.8. v 9,00 hod. a Kdyně potvrzuje, že se utkání  KDYNĚ - MOCHTÍN  hrát BUDE !!!Proto jen opakuji, že jedeme auty, spol. odjezd z Mochtína v 15,30 hod. (drezy P.Švátora), v Klatovech od pošty v 15,40 hod. Nominace na utkání platí  (viz předešlý článek) s tím, že navíc mohou jet i další hráči, nominovaní na sobotní utkání "A" týmu s Chodovem. Vystřídáme se !

Treninky (úterý, středa, pátek) od 18,00 hod.. Na středu 11.8. je již zajištěn kvalitní soupeř pro přípravný zápas (doma) - FC ŠVIHOV !

C o    d á l  ?

1) - Bude-li odvoláno i nedělní utkání ve Kdyni, a bude-li umělka v Mochtíně schopna provozu (ověřím v sobotu v podvečer), tak ji lze využít na "fotbálek".  Akce je dobrovolná - jde jen o to, aby jsme se domluvili na čase. Doporučuji v neděli od 10,00, nebo od 14,30 hod. V komentáři se zkuste vyjádřit, který termín Vám lépe vyhovuje, pak ho definitivně určím a napíši na web ! Děkuji

2) Nebude-li utkání Kdyně - Mochtín "B" odvoláno, tak platí pokyny k dopravě i nominace s tím, že je možné, aby na utkání jeli i další hráči, nominovaní na sobotní zápas s Chodovem !  Kdo má zájem jet - oznámi mi to obratem na tel - 605357370 !! Děkuji

3) treninkový plán příštího týdne je : trenink v Mochtíně - úterý, středa, pátek od 18,00 hod. s tím, že se na středu 11.8. pokouším sehnat soupeře na přípravný zápas. Ten by začínal v 18,30, sraz nejpozději do 18,00 hod, !  V pátek po treninku se bude dělat nominace na 1. mistrák mužů "B" do Nezamyslic, i na přátelák mužů "A" s Dl.Vsí.

Věřím, že účast hráčů (mužů i dorostenců) na uvedených trenincích bude maximální. Kdo nebude moci, řádně se včas omluví !