O víkendu 30.7. a 1.8.2010 odehráli naši muži další přátelské zápasy, které měly přípravný charakter. Oba se hrály na hřišti v Mochtíně za hodně náročného, horkého počasí.

..  so 30.7.  -  So Mochtín "A" - SK Strážov  0:5 (0:1). Pro Strážov to byla generálka na start v I.A třídě, pro Mochtín další šance zahrát si se silným soupeřem. Bohužel, Mochtín měl opět problémy se sestavou a tak dostali šanci další hráči z "B" týmu (Ji.Švátora, Zoubek), zahrál si i 16 letý dorostenec Ji.Flodr, po vleklém zranění naskočil do hry R.Troch, po 2 letech se k nám na trávník vrátil i Dáda Dvořák a Pavel Blumentritt. První poločas byl naprosto vyrovnaný, hrál se kvalitní fotbal. Mochtín se ujal vedení ve 30.minutě Ji.Dolejšem, ale branku nakonec rozhodčí odvolal pro údajný ofsajd. Těsně před přestávkou ale přišla hrubka naší obrany a náš zapůjčený hráč Ji.Čeleda pohodlně poslal Strážov do vední - 0:1. Po přestávce došlo k určitým změnám v sestavě u Mochtína i soupeře. Ten získával postupně převahu , kterou dokázal navíc i brankově vyjádřit. Rozhodčí Ji.Dolejš st., 50 diváků, branky hostů : Veber 2, Matějka T., Chaluš a Čeleda  - po 1. Sestava Mochtína : Hromada (Blumentritt), Dolejš Ji., Špindler, Dolejš T., Šup, Sysel, Flodr ml.(Voráč), Troch (Švátora Ji.), Zoubek, Dvořák, Plánička,

.. neděle 1.8. - So Mochtín "B" - So Měcholupy  2:2 (2:0). Náš tým hrál v silně kombinované sestavě s mladíky z dorostu, zahrála si i trenérská dvojice J.Kolárik, J.Pavlík. Střídalo se hokejově a často, žádný oslnivý fotbal se však nehrál. Do vedení poslal naší rezervu P.Černý ve 24.minutě, vzápětí zvýšil na 2:0 M.Matoušek. I v dalším průběhu měli naši hráči šance na goly, ale nedali je a tak dali šanci soupeři. Ten se v závěru dostal do tlaku, který mu přinesl nečekané, ale zasloužené vyrovnání na 2:2. Rozhodčí Jan Šafránek, branky: Petr Černý, Milan Matoušek, sestava : Blumentritt, Bejvl, Matoušek L., Pavlík, Sysel, Voráč, Staněk, Nováček, Černý, Kůl, Novák,  střídali : Dolejš Ji. st.,Matoušek M., Flodr ml., Kloupar, Kolárik J.,

Další  TRENINKY  mužů  budou v Mochtíně již od 18,00 hod. a to v úterý, středa, pátek !!! V sobotu 7.8. (od 16,00 hod.) pak "A" muži So Mochtín odehrají doma zápas s Tatranem Chodov (I.B třída), v neděli pak muži "B" So Mochtín zajíždí k přípravnému zápasu do Kdyně, kde se bude začínat v 17,00 hod.

Trenovat začínají i dorostenci -  pondělí 2.8. a středa 4.8. (od 18,00 hod.), v pátek by měli doma odehrát od 17,00 hod. přípravný zápas s "B" týmem mužů SK Bolešiny.