Nedělní (25.7.) přípravný zápas mužů Sokola Mochtín s Jiskrou Domažlice B měl jasného favorita - hosty z Chodska. Hrají špic I.A třídy, do Mochtína přijeli s 18 hráči, hráli výborný fotbal. Náš tým (s jedním náhradníkem na lavičce) držel bezbrankovou remisu neskutečně dlouho - plných 57 minut ! Pak ale přišly 3 rychlé goly v naší síti, soupeř těžil z únavy a chyb našich bránících hráčů a i v další části hry dominoval.

- příprava mužů :  Sokol Mochtín - Jiskra Domažlice "B"   0:5 (0:0). Hráno na vzorně připraveném trávníku, slušně, bez karet. Zápas s přehledem odřídil Jan Šafránek, přihlíželo na 50 diváků. Pro naše hráče to byla kvalitní příprava a další silní soupeři ještě přijdou.

Sestava Mochtína :  Hromada (46.Rajtmajer), Švátora P., Dolejš Ji., Křivánek, Dolejš T., Sysel P., Kašpar L. (46.Černý P.), Babka, Voráč, Plánička, Matoušek M.

Branky hostů : Filip Kotlan - 3, Jiří Hartl - 2.

Pokračování letní přípravy :

.. úterý 27.7.2010  -  od 18,30 hod.  -   t r e n i n k  v Mochtíně

.. středa 28.7. od 18,30 hod. v Mochtíně - přípravný zápas MOCHTÍN - Praha MODŘANY, sraz již v 17,30 hod., hráčům nominaci sdělí trenér St. Skala po úterním treninku.

.. pátek 30.7. od 18,30 hod.  -   t r e n i n k  v Mochtíně

.. sobota 31.7. od 17,00 hod. přípravný zápas  MOCHTÍN "A" - STRÁŽOV "A"

.. neděle 1.8. od 17,00 hod. přípravný zápas  MOCHTÍN "B" - MĚCHOLUPY