Letní příprava mochtínských fotbalistů začíná mít pevný řád. Ještě dnes (ve středu 21.7.2010) je trenink individuelní (výklus na 45 - 60 min. - 8 - 10 km), ale kdo může, přijde ho absolvovat společně s ostatními v Mochtíně (v chládku v lese Hajiště) - sraz v kabinách v 18,15, vybíháme v 18,30 hod. !!! A příprava se netýká jen mužů A a B, ale i dorostenců, které rádi mezi s sebou přivítáme !

V pátek 23.7.2010 je sraz v Mochtíně u kabin v 17,45 hod., kola s sebou, očekáváme maximální účast !!!   V 18,00 hod. společně vyrazíme na cyklovýlet, který se pojede převážně po silnicích II.třídy.

Zde je připravená cyklotrasa :  MOCHTÍN  -  Hoštice  - Kydliny (4.2 km) - pod Čínovem doprava na okruh - nahoře rovně přes hlavní silnici do - Slavošovic  -  PIHOVICE (8 km) pak vpravo do - Ostřetic - Petrovičky - zde vlevo do - MAKOVA (13,7 km) - dále Předslav - Točník - KLATOVY (28 km) - z Klatov zpět do Mochtína buď přes Sobětice po HLS, nebo přes Čínov a Kydliny -  MOCHTÍN (34,5 km).

Bude-li mít ještě někdo chuť na delší trasu, pak lze z Klatov jet dále na Tajanov - Kal, přes železniční přejezd kolem pískovny na Poborovice - Bezděkov - Rohozno - Janovice - Týnec - Luby - MOCHTÍN.

..v neděli 25.7.2010 se hraje v Mochtíně 1. přípravný zápas mužů MOCHTÍN - DOMAŽLICE "B".  Nominace bude připravena po pátečním treninku, kdo nemůže v pátek přijít a v neděli ANO, obratem to nahlásí K.Šotovi, abychom měli přehled ! Budeme potřebovat hodně hráčů (z A i B týmu + dorostence, protože řada lidí je na dovolené !)

Další treninky - již společné v Mochtíně budou v dalším týdnu :

.. v úterý 27.7. od 18,30 hod.

.. ve středu 28.7.  od 18,30 hod. zápas So Mochtín - TJ Praha Modřany (I.A třída)

.. v pátek 30.7. od 18,30 hod.

Další zápasy v Mochtíně :  so 31.7. od 17,00 hod. Mochtín A - Strážov A, ne 1.8. od 17,00 hod. Mochtín B - Měcholupy

Srdečně zveme na všechny akce i naše příznivce (včetně cyklovýletu ) !!!!!