Žáci našli recept,jak zastavit  měčínského rychlíka  Šindeláře.V tradičně vyhecovaném souboji dvou rivalů z čela OP se lépe dařilo našim klukům.

Začátek zápasu pro nás nezačal zrovna šťastně,když jsme podcenili jednoho z nejmenších hráčů na hřišti a ten vstřelil úvodní gól zápasu.To ale byla poslední šance,kterou jsme domácím povolili.Navíc začal úřadovat Zbyněk Smolík,kterému se v posledních zápasech velmi daří(tři utkání=15 branek!!!).Do polačasu obrátil skóre na 1:4 z pohledu Měčína a po přestávce přidal ještě další dvě branky.Za stavu 5:1 daroval ,jinak s přehledem pískající sudí Bureš, domácím penaltu,když byl před vápnem faulován hráč Měčína a upadl do pokutového území.To ale už nemohlo zvrátit výsledek utkání.Naši kluci byli jasně lepší a vytvořili si i další střelcké příležitosti.Zvláště hlavička Jakuba Bejvla při rohu volala po gólu.Bohužel strážce domácí svatyně vytáhl střelu nad břevno.I když branky střílel jen Zbyněk zásluhu na vítězství má celý tým.

I když po tomto zápase máme náskok 5.bodů,jsme teprve v polovině cesty k vítězství v OP.Již tuto neděli nás čeká nevyzpytatelný Myslív.Hraje se od 10:00 hod a sraz je v 9:00 hod. před kabinami v Mochtíně.Přijďte povzbudit naše kluky.

Sestava v Měčíně:Beneš-Zajíc,Bejvl,Rubáš,Bočkay-Žiak,Pretzelmayer,Kurc,Malenka-Smolík,Reitmajer

Střídali Lorenc,Nebeský