Na tento pátek 7.května 2010 připravila naše TJ Sokol Mochtín tradiční sportovní akci -    38.ročník MOCHTÍNSKÉHO PŘESPOLNÍHO BĚHU  !

Náš běh patří k nejstarším a zároveň i nejnavštěvovanějším běhům v okrese Klatovy a věřím, že tomu tak bude i v letošním ročníku a i nadále !

Věřím, že se ho zúčastní v hojné míře i co nejvíce našich členů, hlavně z řad dětí a mládeže, pro kterou je velkou příležitostí poměřit se s ostatními vrstevníky z jiných klubů a TJ

Běhá se u nás v Mochtíně nejen pro radost, ale také o ceny a medaile, které čekají na ty nejlepší, kteří se probojují na stupně vítězů

Přihlášky k závodu se přijímají u prezentace v Mochtíně u kabin a to v den konání běhu - tj. v pátek 7.5.2010 od 15,30 hod. - nejpozději však do 16,20 hod. - v 16,30 hod. bude provedeno slavnostní zahájení závodu, o pět minut později se pak již začne běhat !

A kdo může startovat ?

a) začínají ti nejmenší - předškolní děti roč. narození v r.2006 a mladší  a to na nové trati - jen 110 m dlouhé

b) po nich další předškoláci - děti roč.nar. 2004-2005 na trati 220 m dlouhé

c) následují závody dětí, mladšího a staršího žactva - všechny tyto kategorie na okruzích ve sportovním areálu v Mochtíně (od 450 m - 1300 m)

d) dorostenci, dorostenky, ženy, muži do 40 let i veteráni do 50 let a nad 60 let pak mají na závěr společný start v 17,55 hod. a poběží stejně dlouhou trať - tj. 4000 metrů ! Pro dorostenky a ženy to je novinka, dříve běhaly v areálu jen 1300 m. Plním jen jejich přání.

Propozice  Mochtínského přespolního běhu jsou na tomto našem webu vpravo nahoře v červené barvě. Vytiskněte si je.     Zde pak budou k dispozici i výsledky běhu, včetně fotodokumentace !

Přijďte si zazávodit, přiveďte své ratolesti - v pátek v Mochtíně na viděnou !