Ve vyhroceném souboji dokázali naši kluci opět zvítězit.

Prvních pět minut se domácí do nás zakousli a vypadalo to,že body tentokrát domů neodvezeme.Naši hráči jako by spali a nemohli se dostat do tempa.Naštěstí probuzení přišlo velmi brzy a Zbyněk Smolík skóroval v 6. a 7. min.Vedení naše borce ukolébalo a v 17.min. přišel trest v podobě snížení na 1:2 .V těchto cvílích nás podržel nahradní gólman Mirek Zajíc.Nejdůležitější byl jeho zákrok při standardce z hranice velkého vápna,když vyrazil míč směřující pod břevno.Ve 24.min. rozehrával  VPK z podobné vzdálenosti Zbyněk Smolík a ten se v těchto případech nemýlí- 1:3.Svůj střelecký účet uzavřel Zbyněk ve 33.min,kdy zvýšil na 1:4.Po změně stran si slabší chvilku vybrala naše obrana a nechala skórovat domácího Kláska po samostatném průniku.To ale bylo vše ,co  jsme domácím povolili.Celý druhý poločas jsme byli lepším týmem a dokázali jsme se vyrovnat i s tvrdostí soupeře,který využíval toho,že rozhodčí některé jejich zákroky přehlížel.Zvláště faul na Jakuba Rubáše v přerušené hře bez míče volal po karetním trestu.Sudí ovšem zřejmě dobře věděl,že hříšníkem je domácí hráč s podmínkou z předchozího utkání.Gólový účet uzavřel Lukáš Malenka,který zachoval chladnou hlavu a sám proti brankáři si udělal kličku a do prázdné branky  se nemýlil.Cvíli před ním ve stejné situaci zaváhal Petr Reitmajer a trefil domácího strážce svatyně.Zamrzelo také břevno Jakuba Bejvla z VPK,ale jinak musím kluky za výkon v tomto utkání pochválit.

Sestava:Zajíc-Bočkay.Bejvl,Rubáš,Kozák-Žiak,Reitmajer,Kurc,Malenka-Smolík,Pretzelmayer

Střídali:Lorenc,Nebeský,Peleška J.,Řeřicha,Tománek