Turnaj starších přípravek  

   Na sobotu 8.března 2008 připravuje náš FO TJ So Mochtín turnaj starších přípravek v halové kopané. Neproběhne v hale ZŠ Čapkova (jak bylo plánováno), ale v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech od 9,00 hodin. Sraz účastníků je v 8,30 hod., náš FO So Mochtín staví do turnaje dva týmy. Dále jsou přihlášena družstva TJ Přeštice, Chanos Chanovice, So Mrákov a So Kout na Šumavě – celkem 6 družstev.

Mochtínská družstva staví TR Tomáš Kapusta, řed. turnaje je K.ŠotPlánovaný turnaj v halové kopané ml. přípravky 8.3.08 i turnaj st. žáků 9.3.08 rušíme.Žáci jedou na soustředění

    Naši žáci se připravují na mistrovské jaro 2008 pod vedením trenérů Stanislava Bejvla a Jiřího Flodra v tělocvičně ZŠ Čapkova (každé úterý) a také na hřišti s umělým povrchem v Mochtíně (vždy v sobotu odp.).

     Čeká je soustředění ve Starém Klíčově, kam odjíždí ve čtvrtek 13.3.2008 a končit zde budou v neděli 16.3.2008 po obědě. Měli by zde sehrát i nějaké přípravné utkání na hřišti v Mrákově.Dorostencům se blíží herní příprava

   Pro naše dorostence máme připraveny přátelské zápasy, které by měly být herní přípravou na mistrovské jaro 2008 v krajské soutěži.

       1.přátelák odehraje dorost v Plánici v neděli 9.3.2008 od 10,00 hodin. ale již v sobotu 15.3. si někteří kluci ještě navíc zahrají za muže ! „A“muži jedou do Hrádku, kde se střetnou s Dl.Vsí, „B“ muži zajíždí do Neznašov (hraje se vždy od 14,00hod.) – trenéři týmů Vás určitě osloví !     2.přátelák se měl hrát ve Svéradicích v neděli 16.3., ale svéradičtí ho zrušili. Hledáme jiného soupeře na tento nedělní termín, aby v sobotu 15.3. mohli opět někteří dci hrát za A i B muže !