V sobotu 6.3. odehrálo naše béčko  mužů své první přípravné utkání jara 2010 a to na hřišti v Hrádku u Sušice proti Kolinci. Chybělo několik hráčů a tak dostali šanci někteří mladíci z dorostu ... a nezklamali.

Sokol Mochtín "B" - Sokol Kolinec  3 : 1  (1:1).  Páteční noc byla mrazivá a tak terén hřiště v Hrádku byl hodně kluzký. Nedalo se prakticky vůbec kombinovat, náročný terén byl ale dobrou prověrkou fyzické i technické vyspělosti jednotlivých hráčů. Hned v úvodu zápasu měl golovou tutovku P.Černý, ale nedal. V 15.minutě se ale trefil P.Zoubek, otevřel skore. O deset minut později mohl skore navýšit, jeho pěkná střela však lízla jen břevno kolinecké branky. Pak se začali tlačit do útočení i hosté. Několik střel pochytal zkuešný golman Jan Kolárik, ve 37.minutě ale byl bezmocný proti přesné střele k tyči J.Horáka, který srovnal na 1:1. Po přestávce to byl vyrovnaný souboj o každý metr hřiště, šance na gol byly na obou stranách. Rozhodnutí padlo v závěru zápasu. Nejdříve P.Černý v 75.minutě unikl po levé straně a s přehledem poslal Mochtín do vedení, o 10 minut později V.Nováček vyhrál svým důrazem souboj s hostujícím brankářem na hranici velkého vápna a zvýšil na konečných 3:1.Rozhodčí R.Brůha ze Sušice, hráno slušně, bez karet.Sestava Mochtína "B" : Kolárik J., Sysel, Pavlík, Kubala, Staněk, Černý, Flodr ml., Potužník, Bláha, Zoubek, Nováček, Dolejš Ji.st.(střídalo se hokejově), branky : ZOUBEK Pavel, ČERNÝ Petr, NOVÁČEK Václav.