V sobotu 19.12. 2009 jsme uspořádali turnaj v sálové kopané za účasti dvou oddílů z krajského přeboru - Nepomuk a Postřekov - ostatní mužstva byla z našeho okresního přeboru (my, Bolešiny a Plánice). Chtěli jsme i z Domažlicka 2 týmy, Nepomuk z jižního Plzeňska totiž postavil 2 družstva, ale Kdyně odřekla a ve snaze doplnit turnaj na osm mužstev překvapivě i přes několikerou nabídku odmítlo i Nýrsko, hrající krajskou soutěž. Tak se hrálo spravedlivě každý s každým. Nám pro zranění a nemoc chyběli 4 hráči (Kloupar, Potužník, Škoda a nakonec i M.Matoušek), takže "B" družstvo nebylo doplněno žáky, ale žáci byli doplněni dorostenci. "B" družstvo tvořili hráči r. 93 R.Matoušek, More a Sukovatý a žáci Malenka, Rubáš (oba 95), Bejvl, Kozák a Reitmajer (všichni 96). Za "A" tým hráli "94" Bláha, Flodr, Hrudička, Kuželík a Žiak doplněni v brance Kardošem (93) a na hrotu talentovaným Smolíkem (96).

        Zápasy "áčka": Plánice 1:1 (Flodr), Postřekov 0:1, Nepomuk "B" 1:0 (Flodr), Mochtín "B" 1:0 (Smolík), Bolešiny 2:0 (Smolík 2) a Nepomuk "A" 3:0 (Bláha,Flodr a Kuželík).

         "Béčko" hrálo: Bolešiny 1:1 (Sukovatý), Plánice 0:3, Nepomuk "A" 0:0, Nepomuk "B" 0:1 a Postřekov 0:0.

           Z výsledků je patrné,že "A" se rozjíždělo pomalu, aspoň co se výsledků týče a až v závěru turnaje svou herní převahu vyjádřilo i brankově. "B" tým byl vesměs ve všech utkáních rovnocenným soupeřem, kluci bojovali, ale nedokázali využít své "tutovky", např. když jeho hráči šli sami na brankáře (během turnaje min. 5x). Poslední místo není ostuda, protože "B" mužstvo bylo věkově nejmladší ze všech týmů.

               Konečná tabulka:

1.  Mochtín "A"     4   1   1    8:2   13        

2.  Bolešiny             3   2   1    8:6   11

3.  Postřekov           2   4   0    7:2   10

4.  Nepomuk "A"    2   1   3    3:8    7

5.  Plánice                 1   3   2    8:8    6

6.  Nepomuk "B"     1   2   3    4:7    5

7.   Mochtín "B"      0   3   3    1:6    3

         Na organizaci turnaje se podílel Jarda Pavlík, který odpískal několik zápasů, a u časomíry Kuba Holý a Kryštof Pavlík. Také jim patří poděkování.

P.S. Luboši, je to lepší? Čau.
Přidat komentář