Ve středu 28.10.2009 byla na pořadu dohrávka odloženého kola okresních fotbalových soutěží, hrálo se také OF v halové kopané mužů. Žádných úspěchů se naši příznivci ale nedočkali. Muži B prohráli ve Vrhači 0:3 a v tabulce OP se propadají stále níže. Starší přípravka odehrála svůj poslední zápas podzimu v Chanovicích, kde prohrála těsně 1:2. Porážka ale nic nemění na tom, že Mochtín obsadil v tabulce 1.místo, ze kterého postupuje do jarního finále O přeborníka okresu společně s 2. Chanosem Chanovice. Žáci zakončili podzimní část sezony výhrou 8:0 v Lubech. I jim zaručuje 2.místo v tabulce postup mezi nejlepší jarní finalisty okresního přeboru. Oběma těmto týmům blahopřejeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci. S podzimem 2009 se rozloučil i náš dorost doma proti Kolinci. Zápas měl výborně rozehraný, vedl ještě 3minuty před koncem 2:0, ale snaživí hosté stačili v závěrečných minutách dosáhnout na remisu ! V Klatovech se hrálo dopoledne OF v halové kopané mužů, odborů SPV. Nakonec zde startovaly jen dva celky. Sušice porazila Mochtín 5:1 a postupuje do krajského kola.

OP mužů - So VRHAVEČ - So MOCHTÍN "B"   3 : 0 (2:0).  I v dalším utkání naše béčko nebodovalo a pomalu a jistě se propadá v tabulce stále níže. Ve Vrhavči sice byli v 1.poločase lepší domácí, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok, ale i Mochtín měl šance na goly. Hlavně ty, které měl P.Černý, volaly po golu. Po přestávce bylo lepším týmem naše béčko,ale v zakončení byli naši hráči tradičně bezzubí. Vrhaveč nakonec dohrávala v deseti bez vyloučeného D.Hracha (hrubý faul na P.Švátoru), přesto nakonec zvyšovala na 3:0 !Sestava : Tomaka, Švátora Ji., Podráský, Křivánek, Špindler (Švátora P. - Nováček), Voráč (Nový), Kašpar, Černý (Dolejš T.), Kolárik L., Novák, Bláha. Rozhodčí V.Simbartl.

OP dorostu - So MOCHTÍN - TJ KOLINEC   2:2 (1:0). Náš dorost měl poslední zápas podzimu velmi dobře rozehraný. Proti favorizovanému Kolinci vedl v poločase 1:0, když z penalty se nemýlil Jan Voráč. Dobře hrál Mochtín i po přestávce, odměnou mu byla další branka v 60.minutě, kdy dobře rozehraný roh zakončil přesnou hlavičkou Milan Matoušek. Dvoubrankové vedení trvalo až do 87.minuty, pak přišla pohroma. Dvěma slepenými goly dosáhl Kolinec na remisu. Sestava : Kardoš, Bláha, Matoušek L., Kloupar, Sysel, Žiak M.(Kuželík), Matoušek M.(Škoda), Potužník, Hrudička, More J.(Matoušek R.), Voráč, branky : VORÁČ Jan - (p.kop), MATOUŠEK Milan , rozhodčí Bína.

OF v halové kopané mužů odborů SPV  - MOCHTÍN - SUŠICE  1:5 (0:1). První poločas byl vyrovnaný, šancí na obou stranách bylo dostatek, ale prosadili se jen hosté ze Sušice, kteří přijeli se silným týmem. Po přestávce to již byl koncert hostů a jen zásluhou skvělých zákroků Vlastíka Hromady v brance to neskončilo ještě výraznější porážkou. Do KF 15.11.2009 tak tentokráte postupují sálovkáři Sušice. Sestava Mochtína : Hromada, Špindler, Hebnar L., Podráský, Zhwakin, Zoubek, Tykal, Břečka, branka : BŘEČKA Mir.

POZOR !

TRENINK  mužů je ve čtvrtek 29.10.09 od 17,30 hod. na umělce v Mochtíně při umělém osvětlení !!!     Přijďte v hojném počtu, protože nás čekají o víkendu důležité zápasy !

- v sobotu 31.10.09 hrají muži "B" od 14,00 hod. v DEŠENICÍCH. Jede se auty, odj. z Mochtína již ve 12,10, z KT od pošty ve 12,20 hod.

- v neděli 1.11.09 pak muži "A" doma od 14,00 hod. hostí druhý tým tabulky I.B třídy - LOSINOU !

Oba naše týmy potřebují bodovat, budeme jim držet palce !