Naše žáky čekají poslední dvě utkání podzimní části OP.Oba dva zápasy jsou velmi důležité,protože pro jistotu postupu do finálové skupiny potřebujeme získat tři body.

První zápas odehrajeme doma v neděli 25.10. od 12:30 hod. s Měčínem,který má již postup z prvého místa zajištěn.O to ,to budeme mít těžší,neboť soupeř bude hrát uvolněně a my budeme chtít bodovat.

Na druhý zápas zajíždíme do Lub ve středu 28.10.2009.Hraje se od 11:30 hod.Někomu by se mohlo zdát,že by neměl být problém tohoto soupeře porazit.Podle posledních výsledků lubských žáků však vše nasvědčuje tomu,že úroveň jejich hry stoupá od zápasu k zápasu.Proto v případě ztráty bodů v neděli ,by pro nás tento souboj nemusel být právě jednoduchý.Věřím však tomu,že kluci přistoupí k oběma zápasům zodpovědně a nenechají si postup uniknout mezi prsty po vzoru reprezentace.

Srazy na utkání:-Mochtín-Měčín do 11:45 hod.

-Luby-Mochtín do 10:45 hod. v Lubech!!!