V rámci regulérnosti závěru soutěží nařizuje OFS Klatovy odehrát všechny zápasy OP mužů v předposledním kole v jeden den a to v sobotu 13.6.2009 od 17,00 hod.

To znamená, že  tuto sobotu 13.6. bude hrát A i B tým Sokola Mochtín ve stejný den a hodinu.

Počítejte s tím všichni - budeme potřebovat každého hráče, abychom zajistili sestavení týmů !

D o p r a v a  bude společná autobusem, odj. z Klatov od Lídlu v 15,10 hod., z Mochtína od zastávky ČSAD v 15,20 hod. . Béčko necháme v Sušici, áčko bude pokračovat do Dlouhé Vsi.

Prosba :  ve čtvrtek na treninku nebudu. Jsem na akci, ze které se budu vracet až v pátek. Po příjezdu budu v podvečer připravovat turnaj, který druhý den od 8,00 hod. již budu na hřišti v Mochtíně pořádat pro naše přípravky. Budu mít proto spousta dalších starostí a proto  prosím všechny hráče mužů, aby v případě, že nemohou v sobotu na uvedené zápasy jet, aby to obratem - nejlépe již dnes ve středu, popř. ve čtvrtek, nahlásili na můj mobil - 605 357370 - K.Šot .   S trenéry se pak domluvíme na sestavách.

Předem děkuji za spolupráci  - K.Šot

Ještě jedna prosba :    na ten turnaj přípravek v sobotu 13.6.2009 potřebuji alespoň dva rozhodčí laiky z řad našich hráčů.   Nemůže P.Švátora, ani J.Šafránek a Ji.Dolejš, bohužel ani kval.rozhodčí nemají čas, jsou obsazeni, včetně Husníka.  Přihlašte se mi obratem, na hřišti v Mochtíně je sraz RO v 8,30 hod., ukončení předpokládám kolem 12,30 hod.. Drezy zajistím !    Děkuji předem - K.Šot - 605 357370.